Про участь у засіданні обласної комісії щодо забезпечення житлом дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування.

01 листопада 2019 року працівники служби у справах дітей обласної державної адміністрації взяли участь у засіданні обласної комісії з питань розподілу у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

У засіданні комісії прийняли участь  Дорош Т.С., начальник служби у справах дітей облдержадміністрації, Чебурей В.В., заступник начальника служби у справах дітей облдержадміністрації - начальник відділу усиновлення та сімейних форм виховання, Руденко Т.Л., завідувач сектору профілактики дитячої бездоглядності служби у справах дітей облдержадміністрації.

 На засіданні комісії було прийнято рішення щодо розподілу коштів для будівництва  дитячого будинку сімейного типу у Сутиській ОТГ. Окрім того, уточнювались питання щодо перерозподілу коштів на придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.