Участь працівників служби у справах дітей у семінарі "Перші кроки раннього втручання в Україні"

    Сьогодні, 23 липня 2018 року, відбувся інформаційний семінар "Перші кроки раннього втручання в Україні - досвід батьків та спеціалістів - батькам, спеціалістам", організований Вінницькою громадською організацією "Асоціація захисту прав та допомоги людям з інвалідністю "Відкриті серця". Від служби у справах дітей облдержадміністрації участь взяла головний спеціаліст відділу усиновлення та сімейних форм виховання Боднар Т.В.

   На семінар запрошувалися батьки, представники регіональної платформи Всеукраїнського форуму "Батьки за раннє втручання", спеціалісти з раннього втручання в області, представники департаментів та структур, дотичних до охорони дитинства.  

    Під час обговорення розглядались поняття "Раннє втручання", питання філософії та змісту послуги раннього втручання, його важливість та перші кроки.

    Також під час семінару був організований інтернет-міст з Маріуполем "Адвокація батьками політики раннього втручання на місцевому рівні - перспективи та виклики", під час якого відбувся обмін досвіду Вінницьких та Маріупольських спеціалістів.

Для довідки: 

Раннє втручання - це комплексна система послуг сім`ї, в якій народилася дитина з неповносправністю чи ризиком розвитку такої. Ця система послуг скерована на раннє виявлення, терапію та профілактику порушень розвитку дитини та функціонування її сім`ї і забезпечується мультидисципліонарною командою фахівців.