В службі у справах дітей відбулось чергове засідання Міжвідомчої робочої групи з деінституалізації

Сьогодні, 04.06.2018 року, в приміщенні служби у справах дітей облдержадміністрації під головуванням Заступника голови робочої групи - заступника начальника - начальника відділу усиновлення та сімейних форм виховання Чебурей Валентини  відбулось ІV засідання Міжвідомчої робочої групи з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей.

На засіданні були присутні члени робочої групи з деінституалізації, а саме представники Департаментів освіти і науки, охорони здоров’я, соціальної і молодіжної політики,  служби у справах дітей обласної державної адміністрації, обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. 

Питання, які були підняті для обговорення стосувались складання регіонального плану реформування системи інституційного догляду та виховання дітей. В частині аналізу ситуації було ще раз обговорено методи узагальнення інформації, яка заповнювалась об’єднаними територіальними громадами, представниками закладів та міськими радами міст обласного значення, райдержадміністраціями. 

Згідно рішення засідання Міжвідомчої робочої групи до 15 червня департаменти, структурні підрозділи облдержадміністрації мають подати для узагальнення частини планів з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей.