Цікавим став День 1 червня для вихованців центрів соціально-психологічної реабілітації області, в яких знаходяться діти, які потрапили в складні життєві обставини

Цікавим став День 1 червня  для вихованців центрів соціально-психологічної реабілітації області, в яких знаходяться діти, які потрапили в складні життєві обставини або ж ті, які маючи безвідповідальних батьків чекають на вирішення їх долі.  Для більшості з них участь у цікавих святкових заходах була вперше в житті.

 

«Дитинство-схід долі дитини»-під таким девізом відзначався Міжнародний день захисту дітей у  Вінницькому обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей. Свято було сповнено різноплановими подіями: святкова концертна програма, в якій міг взяти участь кожен бажаючий, показавши своє уміння; проведення квестів, які були спрямовані на розвиток пізнавальної діяльності та спритності; а найголовніше – спільний пікнік на березі Південного Бугу із справжнім вогнищем та власноруч підсмаженими смаколиками .

Для вихованців Жмеринського центру соціально-психологічної реабілітації дітей найбільше запам’ятались святкова програма, до якої всі діти старанно готувались, та нові цікаві ігри з однолітками.