Перемога працівника служби у змаганнях з настільного тенісу за програмою «ХVІІ Спартакіади серед команд державних службовців апарату облдержадміністрації, структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади

31 травня, за програмою «ХVІІ Спартакіади серед команд державних службовців апарату облдержадміністрації, структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних, центральних органів виконавчої влади Вінницької області 2018 року» у Спортивному комплексі «Здоров’я» пройшли змагання з настільного тенісу.

Цьогоріч участь у змаганнях з настільного тенісу взяли 12 чоловіків та 11 жінок. 

Серед чоловіків  перше місце посів  Вержук Костянтин, який представив Вінницьку митницю ДФС.  За результатами змагань, Володимир Корчак з Апарату облдержадміністрації і сектору внутрішнього аудиту здобув друге місце. Призером, який посів третє місце, став Віктор Петраківський з Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА.

Перше місце серед жінок посіла Алла Осавелюк зі Служби у справах дітей обласної державної адміністрації. На другому місці за рейтингом Лариса Кулагіна, яка представляла Головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області. У змаганнях з настільного тенісу серед команд держслужбовців Наталія Конюкова з Управління фізичної культури та спорту ОДА посіла третє місце.

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами.