Колегія Міністерства соціальної політики України в м.Харків

 Сьогодні, 17.05.2018 року, начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Тетяна Дорош, взяла участь у колегії Міністерства соціальної політики України у м. Харків на тему :"Про пріоритетні напрями реформування соціальної сфери: підсумки та перспективи".

Прем’єр Міністр України Володимир Гройсман, який взяв участь у колегії зазначив:

"Державою схвалено Концепцію Державної соціальної програми ""Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2021 року". В рамках децентралізації права кожній об’єднаній територіальній громаді надано право утворювати службу у справах дітей. 348 посадових осіб з захисту прав дітей введено до виконавчих органів об’єднаних територіальних громад. В україні активізовано роботу щодо влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, під опіку, піклування, у дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім‘ї. "

Також Володимир Гросман зупинився в тому числі на активізації роботи з виховання дітей у сімейному оточенні. 

 Перед учасниками колегії виступили голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична, міський голова Харкова Геннадій Кернес та міністр соціальної політики  Андрій Рева з питань зростання національної економіки, реформування соціальної сфери, перспектив та подальших кроків.