14 травня розпочато навчання для керівників служб області

    Сьогодні. 14.05.2018 року на базі Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області розпочато професійне тижневе навчання начальників служб у справах дітей райдержадміністрацій, міських рад міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад.

     

Начальником  служби у справах дітей облдержадміністрації, Дорош Тетяною, звернено увагу на роботу служб у справах дітей в умовах децентралізації та реформування системи інституційних закладів в області. Окрім того, Валентиною Чебурей, заступником начальника служби, зазначено особливості створення малих групових будиночків. 

Протягом тижня особлива увага буде приділено питанням з усиновлення, а саме, своєчасністі взяття дітей на облік з усиновлення, правильністі заповнення анкет ,  контролі за умовами проживання і виховання усиновлених дітей, активізації роботи служб щодо усиновлення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. 

Також планується обговорення подальшої роботи служб зі створення прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу в області та влаштуванням до них дітей.