Проект розпорядження голови облдержадміністрації

ПРОЕКТ РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

  

Про внесення змін до розпорядження

голови облдержадміністрації від

18 грудня 2009 року №568

 

   Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)» (зі змінами), від 17 вересня 1996 року № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах  охорони здоров'я та вищих медичних навчальних закладах» (зі змінами):

1. Внести до розпорядження голови облдержадміністрації від 18 грудня 2009 року №568 «Про затвердження тарифів на платні послуги, що надаються комунальними лікувально-профілактичними закладами Вінницької міської ради», зареєстрованого в Головному управлінні  юстиції у Вінницькій області 30 грудня 2009 року за № 84/ 917 (зі змінами) такі зміни :

доповнити розпорядження пунктом 3 такого змісту:

«3. Затвердити Тариф на платну  медичну послугу, що надається Філією Комунальної установи  «Територіальне медичне об’єднання «Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»» «Вінницька станція екстреної медичної допомоги», що додається».

У зв'язку з цим пункти 3-6 вважати відповідно пунктами 4-7.

2. Юридичному відділу апарату облдержадміністрації подати це розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.

3. Це розпорядження набирає чинності з дня офіційного опублікування у місцевих засобах масової інформації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Гижка А.П.

 

 

Голова обласної державної

адміністрації                                                                           

 В.КОРОВІЙ

 

Тарифи