Проект розпорядження голови облдержадміністрації

ПРОЄКТ РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Про затвердження Тарифів на платні

послуги, що надаються комунальним

некомерційним підприємством

«Гайсинська центральна районна лікарня

Гайсинської районної Ради»

 

Відповідно до статей 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанов Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року  № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)» (із змінами), від 17 вересня 1996 року № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах  охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах» (із змінами):

 

ЗОБОВЯЗУЮ:

 

1. Затвердити Тарифи на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Гайсинська центральна районна лікарня Гайсинської районної Ради» (додаються).

2. Юридичному відділу апарату обласної державної адміністрації подати це розпорядження на державну реєстрацію до Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький).

3. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації у Центрально-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Хмельницький), з моменту його оприлюднення.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника Голови обласної державної адміністрації Наталю ЗАБОЛОТНУ.

 

Заступник Голови обласної

державної адміністрації                  

Сергій ЗДІТОВЕЦЬКИЙ

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження Голови

обласної державної адміністрації

                                                                                  ________  2020 року №

 

 

Т А Р И Ф И

на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Гайсинська центральна районна лікарня Гайсинської районної Ради»

 

Назва послуги

Одиниця виміру

Тариф, грн, без ПДВ

1.

Лабораторні, діагностичні та консультативні послуги за зверненням громадян, що надаються без направлення лікаря, зокрема із  застосуванням телемедицини

1)

імуноферментний аналіз для виявлення IgM антитіл до нуклеокапсидного антигена коронавірусу SARS-CoV-2

1 дослідження

155,90

2)

забір крові з вени

1 дослідження

70,04

 

Директор Департаменту охорони

здоров’я та реабілітації  обласної

державної  адміністрації               

Ольга ЗАДОРОЖНА