РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 941 від 11 грудня 2019 року

 РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

11 грудня 2019 року

Вінниця

№ 941

 

Про призначення відповідальної особи за організацію використання кваліфікованих електронних довірчих послуг в апараті облдержадміністрації

 

Відповідно до пункту 6 Порядку використання електронних довірчих послуг в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях державної форми власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2018 року № 749, з метою своєчасного забезпечення кваліфікованими довірчими електронними послугами посадових осіб обласної державної адміністрації:

1. Призначити відповідальними особами за організацію використання кваліфікованих електронних довірчих послуг в апараті облдержадміністрації начальника управління інформаційних технологій апарату облдержадміністрації Курзанова Я.І. та завідувача сектору з питань запобігання корупції апарату облдержадміністрації Сільницького А.В.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 14 грудня 2018 року № 959 «Про призначення відповідальної особи за організацію використання кваліфікованих електронних довірчих послуг в апараті облдержадміністрації».

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова обласної державної

адміністрації 

Владислав СКАЛЬСЬКИЙ