РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 915 від 29 листопада 2019 року

     РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

29 листопада 2019 року

Вінниця

№ 915

 

Про нагородження трудівників області Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради і відзначення Подякою голови облдержадміністрації та голови обласної Ради

  

Відповідно до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 63 «Про відзнаки обласного рівня»: 

1. Нагородити трудівників Вінницької області Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з виплатою грошової винагороди за основним місцем роботи: 

1) за багаторічну працю, сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди ювілеїв згідно з додатком 1; 

2) за сумлінну працю, значні трудові досягнення та з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку згідно з додатком 2;  

3) за сумлінне виконання службових обов’язків, активну життєву й громадянську позицію, досягнення високих результатів у службовій діяльності та вірне служіння українському народові працівників Головного управління Національної поліції у Вінницькій області згідно з додатком 3; 

4) за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток культури і духовності українського народу та з нагоди Всеукра-їнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва згідно з додатком 4; 

5) за мужність і відвагу, проявлені під час виконання військового обов’язку з захисту державного суверенітету і територіальної цілісності України, та з нагоди 25-ї річниці від дня створення військової частини 3028 Національної гвардії України згідно з додатком 5; 

6) за професійне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня Збройних Сил України згідно з додатком 6; 

7)  за багаторічну сумлінну працю, значні трудові досягнення та з нагоди Дня працівників сільського господарства в Україні згідно з додатком 7; 

8) за сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток культури і духовності українського народу, збереження і популяризацію народного мистецтва, фольклору на Вінниччині та з нагоди 80-річчя діяльності комунальної організації - Вінницький обласний центр народної творчості згідно з додатком 8; 

9) за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток залізничного транспорту та з нагоди Дня залізничника згідно з додатком 9; 

10) за сумлінне виконання службових обов’язків, професіоналізм, ініціативу і оперативність в роботі та з нагоди Дня працівників прокуратури згідно з додатком 10; 

11) за сумлінну працю, особистий внесок у забезпечення захисту прав і свобод громадян, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників суду згідно з додатком 11; 

12) за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток хорового мистецтва на Вінниччині та з нагоди 35-річчя від дня створення Академічного міського камерного хору «Вінниця» згідно з додатком 12. 

2. Відзначити трудівників Вінницької області Подякою голови облдержадміністрації та голови обласної Ради:       

1) за сумлінну працю, значні трудові досягнення та з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку згідно з додатком 13; 

2) за вагомий внесок у розвиток книговидавничої галузі, популяризацію української книги та участь в організації і проведенні фестивалю «VinBookFest» згідно з додатком 14. 

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату облдержадміністрації В. Бойка. 

 

Голова обласної державної

адміністрації

Владислав СКАЛЬСЬКИЙ

 

                                                                                 

Додаток 1

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації 

                                                                                29 листопада 2019 року № 915 

СПИСОК

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди ювілею 

 

БАДУНЬ

Григорій Дмитрович

викладач суспільних дисциплін Вінницького технічного коледжу

БАРАНОВ

Анатолій Андрійович

начальник аерогеодезичного відділу Державного науково-виробничого підприємства «Геосистема»

ВОЛОСЕНКО

Ольга Василівна

завідувач архівного сектору Калинівської райдержадміністрації

ЖУПАНОВ

Олександр Борисович

директор комунального некомерційного підприємства «Вінницька обласна клінічна лікарня ім. М.І. Пирогова Вінницької обласної Ради»

КИЧАК

Іван Васильович

директор товариства з обмеженою відповідальністю «Красоцвіт» (2004-2011 рр.), Жмеринський район

КОЛЕСНИК

Ірина Віленівна

завідувач відділення Вінницького технічного коледжу

КОСТЮК

Микола Олександрович

завідувач лабораторії Вінницького технічного коледжу

КРАМАР

Володимир Максимович

голова Бершадської районної організації ветеранів війни та праці (1999-2019 рр.)

КУЗНЄЦОВА

Світлана Костянтинівна

директор Гайсинського районного будинку культури

ЛОЗОВСЬКИЙ

Микола Олександрович

директор середньої загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с. Соколівка Крижопільського району

МУШИНСЬКИЙ

Олександр Анатолійович

заступник директора Департаменту фінансів облдержадміністрації

ЧЕРНІЙ

Василь Васильович

директор товариства з обмеженою відповідальністю «АГРО-ЕТАЛОН» с. Тростянець Тиврівського району

ЯРОВА

Лариса Іванівна

начальник Тростянецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації                      

                       Оксана ДОВГАНЬ

                                                                                 

Додаток 2

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації 

                                                                                29 листопада 2019 року № 915 

 

 С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди відзначення Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку

 

АНДРУЩУК

Олена Петрівна

начальник ВПЗ Сокиринці Вінницького району ВД АТ «Укрпошта»

БОЙКО

Анатолій Олександрович

інженер-енергетик РТС Бершадь цеху № 3 Вінницької філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення

БРАТКОВ

Вадим Володимирович

фельд’єгер обласного вузла спеціального звязку ДПСЗ

ВІЛЬЧИНСЬКИЙ

Вадим Валентинович

інженер Станційно-лінійної дільниці № 5 м. Погребище Районного центру телекомунікацій № 241 м. Калинівка Вінницької філії ПАТ «Укртелеком»

ГОРБАЧ

Марія Володимирівна

інженер електрозв’язку регіонального технічного відділення № 2 ТОВ «Інтертелеком»        м. Вінниця

ДЕРЕВЕНКО

Лідія Григорівна

оператор поштового зв’язку 1 класу ПВПЗ № 34 Тиврівського району ВД АТ «Укрпошта»

ДОВБНЯ

Олександр Михайлович

електромонтер лінійних споруд електро-зв'язку 5 розряду Станційно-лінійної дільниці № 4 м. Немирів Районного центру телекомунікацій № 244 м. Гайсин Вінницької філії ПАТ «Укртелеком»

ЗАЯЦ

Віра Василівна

начальник ВПЗ Копистирин ЦПЗ № 4 м. Шаргород ВД АТ «Укрпошта»

ІВАНЦОВ

Сергій Івановича

електромеханік лінійних споруд електро-зв'язку 1 категорії Станційно-лінійної дільниці № 4 смт Літин Районного центру телекомунікацій № 241 м. Калинівка Вінницької філії ПАТ «Укртелеком»

КАЖМЕТЬЄВА

Оксана Леонідівна

товарознавець групи роздрібної торгівлі ВД АТ «Укрпошта»

КІСЛІЦЬКИЙ

Віктор Олександрович

кабельник-спаювальник 6 розряду Станційно-лінійної дільниці № 7 м. Ямпіль Районного центру телекомунікацій № 245 смт Томашпіль Вінницької філії ПАТ «Укртелеком»

КОВАЛЕНКО

Дмитро Кузьмич

антенник-щогловик 5 розряду РТПС Вінниця цеху № 2 Вінницької філії Концерну радіо-мовлення, радіозв’язку та телебачення

КОРНІЙЧУК

Наталія Вікторівна

завідувач складом ЦПЗ № 6 м.Тульчин ВД АТ «Укрпошта»

КОСАКІВСЬКИЙ

Олександр Петрович

інженер Станційно-лінійної дільниці № 6 смт Чечельник Районного центру телеко-мунікацій № 245 смт Томашпіль   Вінницької філії ПАТ «Укртелеком»

КРОЛЬ

Вікторія Вікторівна

економіст Вінницького обласного вузла спеціального звязку ДПСЗ

КУБАЙ

Людмила Андріївна

начальник ВПЗ Павлівка ЦПЗ № 2 м. Кали-нівка ВД АТ «Укрпошта»

КУЛАЧОК

Володимир Іванович

кабельник-спаювальник 5 розряду Станційно-лінійної дільниці № 1 м. Шаргород Районного центру телекомунікацій № 243      м. Шаргород  Вінницької філії ПАТ «Укртелеком»

КУШНІР

Сергій Віталійович

електромеханік лінійних споруд електро-зв'язку, начальник Станційно-лінійної дільниці № 1 смт Томашпіль Районного центру телекомунікацій № 245 смт Томашпіль Вінницької філії ПАТ «Укртелеком»

ЛЕВАДСЬКА

Надія Михайлівна

начальник ВПЗ Кіблич Гайсинського району ВД АТ «Укрпошта»

ПАВЛОВА

Тетяна Анатоліївна

провідний спеціаліст з продажів та обслуговування Центру обслуговування абонентів        № 2 м. Бершадь Відділу роздрібної мережі Вінницької філії ПАТ «Укртелеком»

ПАРАМОШ

Оксана Станіславівна

листоноша 3 класу ВПЗ Деребчин ЦПЗ № 4 м. Шаргород ВД АТ «Укрпошта»

ПРИЛУЦЬКИЙ

Вячеслав Олександрович

регіональний сервісний фахівець корпоративного напрямку ТОВ «Інтертелеком»

ПРИСЯЖНЮК

Світлана Вікторівна

заступник начальника ЦВПЗ Липовець ВД АТ «Укрпошта»

ПУГАЧОВА

Наталія Олегівна

електромеханік зв’язку Виробничого підрозділу Вінницька дистанція сигналізації та зв’язку регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Українська залізниця»

РУДА

Олена Антонівна

електромеханік систем передавання електро-зв'язку 2 категорії Станційно-лінійної дільниці № 7 смт Чернівці Районного центру телекомунікацій № 243 м. Шаргород  Вінницької філії ПАТ «Укртелеком»

СВІРСЬКИЙ

Андрій Володимирович

електромонтер лінійних споруд електро-зв'язку 5 розряду Станційно-лінійної дільниці № 3 м. Липовець  Районного центру телекомунікацій № 241 м. Калинівка Вінницької філії ПАТ «Укртелеком»

ШИТОВ

Олексій Володимирович

електромеханік радіо-поїзного та маневрового зв’язку Виробничого підрозділу Вінницька дистанція сигналізації та зв’язку регіональної філії «Південно-Західна залізниця»  АТ «Українська залізниця»

ШКОРБА

Оксана Георгіївна

начальник ВПЗ Пиків ЦПЗ № 2 м. Калинівка ВД АТ «Укрпошта»

 

 Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації 

Оксана ДОВГАНЬ

                                                                              

Додаток 3

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації 

                                                                                29 листопада 2019 року № 915 

                                                           

 С П И С О К

відзначених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради працівників Головного управління Національної поліції у Вінницькій області

 

майор поліції

ГОРБАЧУК Руслан Якович

інспектор з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи сектору превенції Мурова-нокуриловецького відділення поліції Могилів-Подільського відділу поліції

майор поліції

ГУЗЬ Віталій Сергійович

старший інспектор-черговий сектору реагування патрульної поліції № 1 Калинівського відділу поліції

підполковник поліції

ЗАВЕРУХА Олексій Анатолійович

заступник начальника управління - начальник відділу організації діяльності груп реагування управління превентивної діяльності

сержант поліції

ІЛЬЧУК Микола Миколайович

інструктор з особистої безпеки тренінгового центру

капітан поліції

КЕДЬ Олег Васильович

старший оперуповноважений сектору розшуку злочинців і зниклих громадян відділу кримінальної поліції Вінницького відділу поліції

старший сержант поліції

МАЄВСЬКИЙ Сергій Володимирович

поліцейський ізолятора тимчасового тримання № 1

сержант поліції

МУШЕНКО Сергій Валерійович

інспектор взводу № 1 роти № 1 батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Вінниця»

старший сержант поліції

СВІРІН Андрій Миколайович

поліцейський взводу № 2 роти № 1 батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Вінниця»

старший лейтенант поліції

ЧАБАН Андрій Володимирович

командир роти № 1 батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Вінниця»

лейтенант поліції

ЯСИНЕЦЬКИЙ Руслан Сергійович

інспектор взводу № 2 роти № 2 батальйону управління патрульної поліції у Вінницькій області ДПП

 

 Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації                    

                          Оксана ДОВГАНЬ

        

Додаток 4

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації 

                                                                                29 листопада 2019 року № 915 

                                                                                                                                                                                                    

 С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

  

АВТОДІЙЧУК

Валентина Василівна

викладач Хмільницької школи мистецтв

АНДРІЙЧУК

Павло Леонідович

кіномеханік комунальної організації «Шаргородський кінотеатр»

ВИНОГРАДСЬКА

Юлія Володимирівна

заступник директора Вінницької обласної наукової медичної бібліотеки

ГРИЧАНЮК

Любов Кирилівна

завідуюча відділом збереження і розвитку народної творчості та аматорського мистецтва Вінницького обласного центру народної творчості

ДАНИЛЮК

Світлана Олексіївна

головний бухгалтер Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені К. А. Тімірязєва

ДЕРНОВА

Ольга Миколаївна

перший заступник директора департаменту культури Вінницької міської ради

ЗАДВЕРНЯК

Сергій Григорович

директор Бондурівського сільського будинку культури Чечельницького району

ЗЯТІНА

Надія Григорівна

завідуюча сільським клубом с. Побірка Теплицького району

ІЗМАЙКОВА

Ольга Ростиславівна

учений секретар Вінницького обласного художнього музею

КОШЕВІЦЬКА

Ірина Юріївна

старший науковий співробітник Вінницького обласного краєзнавчого музею

МАНУІЛОВА

Віта Петрівна

директор Клембівської дитячої музичної школи Ямпільського району

МАЦЕНКО

Тетяна Миколаївна

директор комунального закладу  «Історичний музей ім. Василя Порика»  с. Порик Хмільницького району

НАДОЛЕНКО

Галина Федорівна

директор Вінницького обласного навчально-методичного центру галузі культури, мистецтв та туризму

НІКІТЮК

Людмила Петрівна

завідуюча відділом обслуговування Вінницької обласної бібліотеки для юнацтва

ПІСКОВА

Людмила Григорівна

художній керівник комунального закладу Іллінецький районний будинок культури

РЕВЕНКО

Марина Борисівна

художній керівник та режисер театральної студії «Особливий театр» для дітей та підлітків з проблемами аутизму та синдрому Дауна, м. Вінниця

РИЖИЙ

Василь Степанович

викладач Тульчинського коледжу культури

СЕМЕНЯКО

Сергій Віталійович

головний спеціаліст-юрисконсульт управління культури і мистецтв облдержадміністрації

ШВЕЦЬ

Вікторія Петрівна

завідуюча сектором методичної роботи Чернівецького районного будинку культури

ЮРЧЕНКО

Марина Олександрівна

майстер народної творчості, м. Вінниця

 

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації                      

                       Оксана ДОВГАНЬ

 

  Додаток 5

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації 

                                                                                29 листопада 2019 року № 915

                                                                              

 С П И С О К

відзначених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди 25-ї річниці від дня створення військової частини 3028 Національної гвардії України

 

старший солдат

БАРАНОВСЬКИЙ Олександр Андрійович

водій автомобільного взводу підвозу матеріально-технічного забезпечення роти матеріального забезпечення

службовець

ЗАДОРОЖН Наталія Василівна

діловод тилу

старший лейтенант

ЗАДОРОЖНИЙ Андрій Анатолійович

начальник служби пожежної безпеки родів військ і служб

старший прапорщик

МАРДАР В’ячеслав Валентинович

помічник оперативного чергового відділення бойового управління

майор

ПАНАСЮ Євген Дмитрович

офіцер групи організації служби з охорони громадського порядку

старший лейтенант

РАТУШНИЙ Вадим Ігорович

командир кінологічного взводу

старший солдат

СВІДЕРСЬКИ Віталій Юрійович

старший водій автомобільного взводу підвозу боєприпасів та паливно-мастильних матеріалів роти матеріального забезпечення

старший сержант

СТАСЮ Андрій Миколайович

головний сержант автомобільного взводу підвозу боєприпасів та паливно-мастильних матеріалів роти матеріального забезпечення

капітан

СТАХОВИ Іван Анатолійович

заступник командира 2-го батальйону оперативного призначення

капітан

ФЕДОРУ Олександр Вікторович

старший офіцер відділення психологічного забезпечення

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації                                          

    Оксана ДОВГАНЬ

                                    

                                                                             

 Додаток 6

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації 

                                                                                29 листопада 2019 року № 915   

 С П И С О К

відзначених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди Дня Збройних Сил України 

Вінницький зональний відділ Військової служби правопорядку 

старший лейтенант

СОКОЛОВ Сергій Сергійович

командир роти

прапорщик

ЯРОШЕВСЬКИЙ Володимир Михайлович

головний сержант роти

 

Військова частина А2656 

капітан

ДЕНИСЮК Віталій Васильович

командир роти зв’язку батальйону зв’язку

прапорщик

ЛАВРОВ В’ячеслав Миколайович

старшина радіорелейної роботи батальйону зв’язку

капітан

РАФАЛЬСЬКИЙ Віталій Олегович

начальник автомобільної служби технічної частини

майор

ТАРАСЮК

Анна Григорівна

заступник командира батальйону з морально-психологічного забезпечення батальйону зв’язку та радіотехнічного забезпечення

 

полковник

ЦАЛЬ Роман Олексійович

заступник командира полку з тилу – началь-ник тилу

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації                         

                  Оксана ДОВГАНЬ

                                                                                                                                                           

 Додаток 7

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації 

                                                                                29 листопада 2019 року № 915 

  

   С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди Дня працівників сільського господарства в Україні

 

Державна установа «Вінницька обласна фітосанітарна лабораторія» 

НАЗАРОВА

Лілія Анатоліївна

провідний фахівець відділу визначення посівних якостей насіння і товарних якостей садивного матеріалу

ШКУРАК

Людмила Олегівна

провідний фахівець-бухгалтер відділу бухгалтерського обліку і фінансової звітності

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Хмільницьке» 

ЗАВЕРУХА

Павло Володимирович

директор виробничого підрозділу «Надія-Маркуші»

СКРИПНИК

Вадим Олександрович

директор з виробництва

СТАДНІК

Володимир Миколайович

директор ВП АФ «Війтовецьке»

ШМАЛЬ

Олександр Володимирович

головний агроном

 

Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області 

КОЗАК

Олег Михайлович

головний спеціаліст відділу реєстрації сільськогосподарської техніки

РОВИШИН

Ігор Володимирович

провідний спеціаліст відділу реєстрації сільськогосподарської техніки

РЯБОКОНЬ

Олександр Володимирович

провідний інженер відділу реєстрації сільськогосподарської техніки

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації                                       

      Оксана ДОВГАНЬ

                                                                               

 Додаток 8

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації 

                                                                                29 листопада 2019 року № 915

                                                                            

С П И С О К

відзначених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди  80-річчя від дня створення Вінницького обласного центру народної творчості

 

ГЕЦ

Тетяна Григорівна

провідний методист-редактор обласного центру народної творчості

ДЖУС

Ніна Іванівна

провідний методист з вокально-хорового мистецтва обласного центру народної творчості

Дмитренко

Жанна Віталіївна

провідний методист-координатор з інформаційного забезпечення обласного центру народної творчості

ДРЕМЛЮХ

Олена Юріївна

 заступник головного бухгалтера обласного центру народної творчості

НАЗАРЕЦЬ

Олена Іванівна

заступник директора обласного центру народної творчості

РИМАРЕНКО

Наталія Петрівна

провідний методист з музичного мистецтва обласного центру народної творчості

ХОМЕНСЬКА

Галина Василівна

завідуюча відділом культурно-освітньої роботи та організації дозвілля обласного центру народної творчості

 

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації                                         

    Оксана ДОВГАНЬ

  

                                                                                Додаток 9

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації 

                                                                                29 листопада 2019 року № 915   

                                                                       

С П И С О К

відзначених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди Дня залізничника України

  

Виробничий підрозділ Козятинська дирекція залізничних перевезень

Регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» 

АЛЬОШКІНА

Любов Василівна

старший прийомоздавальник вантажу та багажу 4 розряду станції Козятин-1

КОНЧИНСЬКИЙ

Олексій Володимирович

електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин 6 розряду

МИХАЛЬЧУК

Вадим Юрійович

диспетчер поїзного виробничого підрозділу Козятинська дирекція залізничних перевезень

НЕСХОДИМ

Андрій Юрійович

диспетчер поїзного виробничого підрозділу Козятинська дирекція залізничних перевезень

САВІЦЬКИЙ

Олег Юрійович

голова первинної профспілкової організації лінійних станцій

ЯЦЮК

Юрій Анатолійович

машиніст електровоза виробничого підрозділу локомотивне депо Козятин

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації                             

                  Оксана ДОВГАНЬ

 

                                                                                 Додаток 10

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації 

                                                                                29 листопада 2019 року № 915   

           

С П И С О К

відзначених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди Дня працівників прокуратури  

 

БАЗЕЛІНСЬКИЙ

Валерій Петрович

прокурор відділу організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням, яке здійснюється слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, що поширює свою діяльність на Вінницьку область, радник юстиції

ГУЛЬКО

Андрій Васильович

заступник керівника Калинівської місцевої прокуратури Вінницької області, старший радник юстиції

 

МІНЯЙЛО

Інна Миколаївна

прокурор відділу забезпечення представництва в суді управління представництва інтересів держави в суді прокуратури Вінницької області, молодший радник юстиції

НІКОЛАЄНКО

Ірина Олександрівна

прокурор відділу організації прийому громадян, розгляду звернень і запитів прокуратури Вінницької області, старший радник юстиції

ТРЕМБОВЕЦЬКИЙ

Денис Валерійович

прокурор Чечельницького відділу Бершадської місцевої прокуратури Вінницької області, юрист 1 класу

  

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації                                          

     Оксана ДОВГАНЬ

   

                                                                                Додаток 11

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації 

                                                                                29 листопада 2019 року № 915

 

 С П И С О К

відзначених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради до Дня працівників суду

 

АНДРІНКО

Віта Вікторівна

 

помічник судді Тиврівського районного суду Вінницької області

 

БАБИНА

Інна Дмитрівна

 

секретар судового засідання Шаргородського районного суду Вінницької області

 

БОРУШКО

Неля Вікторівна

заступник керівника апарату суду Ладижинського міського суду Вінницької області

БРАЙЛЯН

Олена Василівна

 

заступник керівника апарату суду Піщанського районного суду Вінницької області

ВОВК

Тетяна Едуардівна

 

консультант суду (по роботі з персоналом) Барського районного суду Вінницької області

 

ГАВІНЧУК

Олена Олександрівна

 

секретар суду Могилів-Подільського міськрайонного суду Вінницької області

ГЛУХОТА

Павлина Юріївна

 

заступник керівника апарату Оратівського районного суду Вінницької області

ДЕМ’ЯНИК

Валерій Анатолійович

 

начальник відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер Територіального управління Державної судової адміністрації України в Вінницькій області

ЖАГЛЮК

Яніна Михайлівна

 

помічник судді Жмеринського міськрайонного суду Вінницької області

 

ЖМАЙЛО

Людмила Степанівна

 

секретар суду Ямпільського районного суду Вінницької області

ЗАВОДИНСЬКА

Олена Дмитрівна

 

старший секретар суду Липовецького районного суду Вінницької області

ІВАНОВА

Ірина Олександрівна

 

секретар судового засідання Літинського районного суду Вінницької області

КОРІНЕНКО

Любослава Віталіївна

 

секретар суду Чечельницького районного суду Вінницької області

КРИВКА

Костянтин Володимирович

 

інженер Державного підприємства «Інформаційні судові системи»

КУШНІР

Юрій Петрович

 

судовий розпорядник Мурованокуриловецького районного суду Вінницької області

ЛИСА

Кристіна Дмитрівна

 

консультант суду відділу узагальнення судової практики та аналітично-статистичної роботи  Вінницького міського суду Вінницької області

ЛУПОЛ

Наталія Василівна

 

старший секретар суду Крижопільського районного суду Вінницької області

МІЩУК

Наталя Василівна

 

прес-секретар Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області

МОСКАЛЕНКО

Світлана Павлівна

 

секретар судових засідань Погребищенського районного суду Вінницької області

НАТАЛЬЧУК

Олена Вікторівна

 

помічник судді Бершадського районного суду Вінницької області

ОЛІЙНИК

Тетяна В’ячеславівна

 

секретар судового засідання Калинівського районного суду Вінницької області

РОМАШКАН

Олена Вікторівна

 

помічник судді Козятинського міськрайонного суду Вінницької області

САУЛЯК

Сергій Михайлович

 

заступник керівника апарату суду Томашпільського районного суду Вінницької області

СЕЛІЩЕВА

Світлана Вікторівна

 

заступник керівника апарату суду Гайсинського районного суду Вінницької області

СОРОКІН

Сергій Вікторович

 

інженер Державного підприємства «Інформаційні судові системи»

СУЛИМА

Ганна Анатоліївна

 

оператор комп’ютерного набору 1 категорії Теплицького районного суду Вінницької області

ТАРАСОВ

Богдан Олександрович

 

секретар суду Іллінецького районного суду Вінницької області

ТОПЧІЙ

Наталя Віталіївна

 

секретар суду Вінницького районного суду Вінницької області

ЦВІГУН

Альона Вадимівна

 

помічник судді Тростянецького районного суду Вінницької області

 

 Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації                    

                            Оксана ДОВГАНЬ

  

                                                                                Додаток 12

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації 

                                                                                29 листопада 2019 року № 915 

          

С П И С О К

відзначених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди 35-річчя від дня створення Академічного міського камерного хору «Вінниця»

  

БАБИЧ

Світлана Юріївна

артист, заслужений артист України

БЕДЗІР

Христина Агафангелівна

виконуюча обов’язки головного диригента

ГОРДІЄНКО

Юрій Анатолійович

артист  

ЖЕВАЧЕВСЬКА

Світлана Анатоліївна

артист, заслужений артист України

ЗАЇЧКО

Володимир Олександрович

артист

КАПЛУН

Тетяна Володимирівна

артист, заслужений артист України

КОВАЛЬЧУК

Володимир Володимирович

артист, заслужений працівник культури України

КУРКОВА

Зінаїда Володимирівна

артист, заслужений працівник культури України

ЛОЗІНСЬКА

Тетяна Олександрівна

артист, заслужений артист України

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації                  

                             Оксана ДОВГАНЬ

      

                                                                                Додаток 13

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації 

                                                                                29 листопада 2019 року № 915  

 

 СПИСОК

відзначених Подякою голови облдержадміністрації та голови обласної Ради з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку

 

Вінницьке міське комунальне підприємство «Радіокомпанія «Місто над Бугом»;

Вінницьке міське комунальне підприємство «Інформаційно-телевізійне агентство «ВІТА»;

 

МАЙДАНИК

Євген Олександрович

директор міського Палацу мистецтв «Зоря»

  

СЕМКО

Олег Іванович

головний режисер комунального підприємства «Радіокомпанія «Місто над Бугом»

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації                         

                    Оксана ДОВГАНЬ

                                                                  

                                                                                 Додаток 14

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації 

                                                                                29 листопада 2019 року № 915   

                                                                   

С П И С О К

відзначених Подякою голови облдержадміністрації та голови обласної Ради з нагоди проведення фестивалю «VinBookFest» 

 

видавництво «Теза»

м.Вінниця

друкарня – видавництво «Твори»

м. Вінниця

видавничий дім «Букрек»

м. Київ

книжкова крамниця «Київський букініст»

м. Київ

книгарня «Тут»

м. Вінниця

видавництво «Ранок»

м. Харків

видавництво «Фабула»

м. Харків

книжковий магазин «Ранок»

м. Вінниця

видавництво «Час майстрів»

м. Київ

видавничий дім «ПенМен»

м. Київ

ПП Балюк Ігор Борисович

м. Вінниця

ТОВ «Меркьюрі  Поділля»

м. Вінниця

  

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації                                 

            Оксана ДОВГАНЬ