РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 761 від 30 вересня 2019 року

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

30 вересня 2019 року

Вінниця

№ 761

 

Про нагородження трудівників області Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради і відзначення Подякою голови облдержадміністрації та голови обласної Ради

  

Відповідно до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 63 «Про відзнаки обласного рівня»:

1. Нагородити трудівників Вінницької області Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з виплатою грошової винагороди за основним місцем роботи:

1) за багаторічну працю, сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди ювілеїв згідно з додатком 1;

2) за багаторічну сумлінну працю в лісовому господарстві, успіхи у виконанні виробничих завдань та з нагоди Дня працівника лісу згідно з додатком 2;

3) за сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня працівників    нафтової, газової та нафтопереробної промисловості згідно з додатком 3;

4) за перемогу в конкурсі «Підприємство лідер на ринку праці Вінниччини» згідно з додатком 4;

5) за сумлінну працю, особистий внесок у розвиток лісового господарства та з нагоди Дня працівників лісу згідно з додатком 5;

6) за сумлінну працю, особистий внесок у розвиток фармацевтичної галузі та з нагоди Дня фармацевтичного працівника згідно з додатком 6;

7)  за вагомий внесок у вирішення завдань, покладених на ДСНС, сумлін-не, самовіддане, високопрофесійне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня рятівника згідно з додатком 7;

8) за високі показники в роботі, зразкове виконання службових обов’язків, особистий внесок у покращення навчально-виховного процесу та з нагоди Дня рятівника згідно з додатком 8;

9) за активну участь у пропаганді художнього слова на Вінниччині, національному й патріотичному вихованні підростаючого покоління, благодійну діяльність і підтримку письменників - земляків та вшанування їхньої пам’яті згідно з додатком 9;

10) за багаторічну плідну працю, професійну майстерність і відданість спорту, високі спортивні досягнення на змаганнях міжнародного і національного рівнів, вагомий особистий внесок у розвиток спорту, підготовку спортсменів високого класу та з нагоди Дня фізичної культури і спорту згідно з додатком 10;

11) за багаторічну працю, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня машинобудівника згідно з додатком 11;

12) за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток бібліотечної справи на Вінниччині та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек згідно з додатком 12;

13) за сумлінну творчу працю, досягнуті успіхи у навчанні і вихованні підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти згідно з додатком 13;

14) за підготовку призера та призера міжнародної учнівської олімпіади з географії згідно з додатком 14;

15) за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток хорового мистецтва на Вінниччині та з нагоди 75-річчя від дня створення Академічного ансамблю пісні і танцю «Поділля» згідно з додатком 15;

16) за багаторічну сумлінну, творчу працю, досягнуті успіхи у підготовці кваліфікованих фахівців, високий професіоналізм та з нагоди 75-річчя від дня створення державного професійно-технічного навчального закладу «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище» згідно з додатком 16;

2. Відзначити трудівників Вінницької області Подякою голови обл-держадміністрації та голови обласної Ради:

1) за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток бібліотечної справи на Вінниччині та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек згідно з додатком 17;

КРАМАРА Володимира Максимовича – голову Бершадської районної організації ветеранів війни та праці – за багаторічну працю, системну                  організацію роботи по розбудові ветеранського руху, соціальному і правовому захисту людей старшого покоління та героїко-патріотичне виховання молоді;

ПРОСЯНИК Ларису Федорівну – голову правління ГО «Вінницька обласна Асоціація фармацевтів «Кум Део», члена громадської ради при Держлікслужбі України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, провізора вищої категорії – за сумлінну працю, особистий внесок у розвиток фармацевтичної галузі та з нагоди Дня фармацевтичного працівника.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату облдержадміністрації Валерія Бойка.

 

 

Голова обласної державної

адміністрації

Владислав СКАЛЬСЬКИЙ

 

 

                                                                                Додаток 1

                                                                                до розпорядження голови

 облдержадміністрації

                                                                                від 30 вересня 2019 року № 761

 

 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди ювілею

 

 

АЛІМЕНКО

Ганна Миколаївна

-

лікар акушер-гінеколог, виконуюча обов’язки завідувача акушерського відді-лення комунального підприємства «Кали-нівська центральна районна лікарня» районної ради

БОЖНЮК

Сергій Васильович

-

директор фермерського господарства «Божнюкове», Іллінецький район

ВОЙТЮК

Микола Васильович

-

головний архітектор проекту науково-виробничого приватного підприємства «АНКОР», м. Вінниця, член Національної спілки архітекторів України

ГНАТЮК

Микола Анатолійович

-

головний спеціаліст юридичного відділу управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області

ІВАНЕЦЬ

Анатолій Васильович

-

генеральний директор Вінницького облас-ного комунального спеціалізованого лісо-господарського підприємства «Вінобл-агроліс»

ЛУКАШУК

Анатолій Федорович

-

начальник філії «Калинівський райавтодор» дочірнього підприємства «Вінницький облавтодор»

МАРКІТАН

Руслан Михайлович

-

учасник бойових дій в зоні АТО, Вінниць-кий район 

МЕТЕЛЬСЬКА

Ніна Іванівна

-

директор Красненьківського сільського будинку культури Іллінецької об’єднаної територіальної громади, керівник народ-ного аматорського фольклорного театру «Господині»

ПАСТУХ

Олена Яківна

-

голова фермерського господарства «Перли-на Поділля», Барський район

САВІН

Павло Михайлович

-

учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС першої категорії, Липовецький район

ЦЕРКОВНЮК

Сергій Анатолійович

-

начальник фінансового управління Калинівської районної державної адміністрації

ЦОДІКОВИЧ

Олександр Аронович

-

голова громадської організації «Вінницьке обласне товариство єврейської мови та культури»

ЯРОШУК

Ольга Леонідівна

-

головний спеціаліст по контролю сектору контролю відділу діловодства та контролю апарату Калинівської районної державної адміністрації

 

 

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації

Оксана ДОВГАНЬ

 

 

                                                                                Додаток 2

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації

                                                                                від 30 вересня 2019 року № 761

 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди Дня працівника лісу

 

Вінницьке обласне управління лісового та мисливського господарства

 

ГЕЦ

Василь Васильович  

-

лісничий Копайгородського лісництва державного підприємства «Жмеринське лісове господарство»

ДІДЕНКО

Валерій Петрович

-

мисливствознавець Тростянецького адмініс-тративного району державного підприємства «Крижопільське лісове господарство»

ЗАРІЧАНСЬКИЙ

Анатолій Іванович

-

майстер лісу Ободівського лісництва державного підприємства «Бершадське лісове господарство»

КОЗИНСЬКИЙ

Анатолій Іванович

-

лісничий Стріївського лісництва державного підприємства «Чечельницьке лісове госпо-дарство»

КРИСА

В’ячеслав Дмитрович

-

головний лісничий державного підприємства «Дашівське досвідне лісомисливське госпо-дарство»

 

КУЛИК

Олександр Миколайович

-

лісничий Чорноліського лісництва держав-ного підприємства «Вінницьке лісове господарство»

ЛАЩЕНКО

Микола Миколайович

-

директор державного підприємства «Гай-синське лісове господарство»

МАРУЩАК

Ігор Аркадійович

-

лісничий Уладівського лісництва державного підприємства «Хмільницьке лісове госпо-дарство»

НЕВМЕРЖИЦЬКИЙ Михайло Васильович

-

майстер на лісозаготівельних роботах державного підприємства «Тульчинське лісомисливське господарство»

ПЕЛИХ

Іван Миколайович

-

майстер на лісозаготівельних роботах нижнього складу державного підприємства «Іллінецьке лісове господарство»

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації

Оксана ДОВГАНЬ

                                                                                

                                                                                

                                                                                Додаток 3

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації

                                                                            від 30 вересня 2019 року № 761

                                                              

 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

 

 

 БУКОВИНСЬКИЙ

 Анатолій Петрович 

-

слюсар з аварійно-відбудовних робіт аварійно-диспетчерської служби Шарго-родської дільниці Жмеринського відді-лення АТ «Вінницягаз»

ПОРОШИН

Сергій Борисович

-

електрогазозварник групи експлуатації мереж Жмеринського відділення АТ «Вінницягаз»

ПРОКОПЕНКО

Володимир Володимирович

-

слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики відділу обслуго-вування вузлів обліку газу Тростянецької дільниці Тульчинського відділення АТ «Вінницягаз»

ЯНЧИШЕН

Олександр Васильович

-

слюсар з контрольно-вимірювальних при-ладів та автоматики відділу лабораторних вимірів управління метрології АТ «Вінницягаз»

ЯРЕМЕНКО

Олег Анатолійович

-

слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики відділу обслуго-вування вузлів обліку газу Хмільницького відділення АТ «Вінницягаз»

 

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації

Оксана ДОВГАНЬ

                                                                              

 

                                                                                Додаток 4

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації

                                                                                від 30 вересня 2019 року № 761

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради переможців конкурсу «Підприємство лідер на ринку праці Вінниччини»

 

до 100 осіб - СТОВ «Вернигородоцьке» (директор - ШУБОВИЧ Володимир Іванович);

100-200 осіб - ТОВ «Крижопільський елеватор» (директор - НАГІРНЯК Володимир Васильович) та Медичний реабілітаційний центр МВС України «Південний Буг» (начальник - МУДРИЙ Олександр Іванович);

200-300 осіб - ПрАТ «Козятинський м’ясокомбінат» (голова правління -  ЗІКРАНЬ Михайло Михайлович) та ПрАТ «Барський машинобудівний завод» (голова правління - ЛУК Ілля Григорович);

500-1000 осіб - ПАТ «Вінницький олійножировий комбінат» (голова правління - ЧАЛЕНКО Дмитро Андрійович).

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації

Оксана ДОВГАНЬ

 

 

 

                                                                                Додаток 5

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації

                                                                                від 30 вересня 2019 року № 761

 

С П И С О К

відзначених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди Дня працівника лісу

 

колектив дочірнього підприємства ВОКСЛП «Віноблагроліс» - «Літинський райагроліс» (директор - ГОРОБЧУК О.В.);

колектив дочірнього підприємства ВОКСЛП «Віноблагроліс» - «Мурованокуриловецький райагроліс» (директор - КУШНІР С.В.)

 

БАРАШЕНКО

Віталій Володимирович

-

 директор дочірнього підприємства «Томаш-пільський райагроліс» ВОКСЛП «Вінобл-агроліс»

ГНАТЮК

Микола Іванович

-

провідний інженер з нагляду за будів-ництвом ВОКСЛП «Віноблагроліс»

ГОРОБЧУК

Олександр Васильович

-

директор дочірнього підприємства «Літинсь-кий райагроліс» ВОКСЛП «Віноблагроліс»

ЗАВАДЕЦЬКИЙ

Євгеній Віталійович

-

директор дочірнього підприємства «Ора-тівський райагроліс» ВОКСЛП «Вінобл-агроліс»

КРУГЛИК

Віктор Володимирович

-

директор дочірнього підприємства «Гай-синський райагроліс» ВОКСЛП «Вінобл-агроліс»

КУШНІР

Сергій Валентинович

-

директор дочірнього підприємства «Муро-ванокуриловецький райагроліс» ВОКСЛП «Віноблагроліс»

МАГДИЧ

Валентина Іванівна

-

головний лісничий ВОКСЛП «Вінобл-агроліс»

МАГОМАЄВ

Магомед Расулович

-

директор дочірнього підприємства «Він-ницький райагроліс» ВОКСЛП «Вінобл-агроліс»

НАБОРСЬКИЙ

Андрій Сергійович

-

інженер з лісових культур першої категорії ВОКСЛП «Віноблагроліс»

СИМОНИШЕНА

Тетяна Василівна

-

директор дочірнього підприємства «Шарго-родський райагроліс» ВОКСЛП «Вінобл-агроліс»

ШИДЛОВСЬКИЙ

Вячеслав Станіславович

-

директор дочірнього підприємства «Неми-рівський райагроліс» ВОКСЛП «Вінобл-агроліс»

 

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації

Оксана ДОВГАНЬ

                                                                 

 

 

                                                                                Додаток 6

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації

                                                                                від 30 вересня 2019 року № 761

 

С П И С О К

відзначених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди Дня фармацевтичного працівника

 

колектив ПП «Євроаптека» (директор - СЛОБОДЯН Богдан Сергійович);

колектив ТОВ «Фірма «Авіцена»» (директор - КРЕМЦИНА Едуард Наумович);

колектив ПП «Конекс» (директор - МУДРИЙ Олександр Миколайович)

 

БАЙДАЦЬКА

Богдана Петрівна

-

 

провізор завідувач аптеки ФОП Байдацька Богдана Петрівна м. Шаргород

БОБРОВСЬКА   

Олена Анатоліївна

-

 

доцент кафедри фармації фармацевтичного факультету Вінницького  національного медичного університету ім. М.І. Пирогова     

ВАРИЧ

Людмила Сергіївна

-

провізор вищої категорії Вінницького обласного спеціалізованого клінічного диспансеру радіаційного захисту населення

ДОВГАЛЬ

Поліна Олександрівна

-

 

завідувач аптекою ФОП Довгаль м. Липовець

ЗАГНІТКО

Діана Віталіївна

-

 

фармацевт аптеки № 1 ТОВ «Фармавін» м. Вінниця

КОКОШКО

Юрій Юрійович

-

фізична особа - підприємець Кокошко Юрій Юрійович, провізор вищої категорії

КОНОВАЛ

Олександр Валерійович

-

 

завідувач відділу контролю якості ПП «Конекс»

КРЕМЦИН

Едуард Наумович

-

 

директор ТОВ «Фірми «Авіцена»»

КУЦАН

Людмила Миколаївна

-

 

фармацевт аптеки № 75 ПП «Конекс» м. Бар

ЛЕВЧУК

Лариса Іванівна

-

 

провізор завідувач аптекою КНП МКЛ № 1                  м. Вінниці

 

ЛЯСОТА

Наталя Володимирівна

-

 

заступник завідувача аптеки «Аптека № 31» ПП «Конекс» м. Могилів-Подільський

ЛЮБАСЮК  

Надія Петрівна

-

 

завідувач аптеки № 1 міського комунального  підприємства «Вінницька міська аптека»

 

МАЛІНОВСЬКИЙ

Олександр Анатолійович

-

 

завідувач аптекою № 2 ФОП  Ковтун Валентина Петрівна

 

МЕЛЬНИК

Алла Петрівна

-

 

завідувач аптекою № 1 «ФОП Мельник А.П.»

МИХАЙЛИК

Ніна Станіславівна

-

 

провізор завідувач аптеки ФОП Михайлик  м. Шаргород

 

МИХАЙЛЕНКО Марина Вікторівна

 

-

клінічний провізор Тиврівської ЦРЛ

НАГАЙКО

Ліля Миколаївна

-

 

керівник роздрібної мережі  «Євроаптека»

НЕСТЕРУК

Сергій Леонтійович

-

 

завідувач аптечним складом ПП «Конекс»

ОСТАПЕНКО

Олена Володимирівна

-

 

провізор аптеки № 50 ПП «Конекс» м. Вінниця

ПАСІЧНИК

Світлана Сергіївна

-

 

науковий співробітник відділу науки, розробки та реєстрації ТОВ «Ersel Pharma Україна»

РУЦЬКА

Тетяна Ігорівна

-

 

завідувач аптекою № 2 ТОВ АП «Охорона здоров'я-Аптека № 214»

ТКАЧ

Жанна Валентинівна

-

 

головний спеціаліст відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів Державної служби з лікарських засобів та  контролю за наркотиками у Вінницькій області

ЧОРНОДОН

Наталія Юріївна

-

 

фармацевт аптеки № 3 ПП «Конекс» м. Вінниця

ЧЕРНЮК

Світлана Михайлівна

-

 

фармацевт аптеки № 92 ПП «Конекс» смт Іллінці

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації

Оксана ДОВГАНЬ

                                                                                    

 

                                                                                Додаток 7

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації

                                                                                від 30 вересня 2019 року № 761

 

 

С П И С О К

відзначених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди Дня рятівника

 

  Головне управлiння ДСНС України у Вiнницькiй областi

 

молодший сержант служби цивiльного захисту

ВОЗНЮК

Олексій Михайлович

-

пожежний-рятувальник караулу 13 державної пожежно - рятувальної частини (м. Не-мирів Немирівського району) 2 державного пожежно - рятувального загону 

сержант служби цивiльного захисту

ІВАНЮК

Іван Миколайович

-

пожежний-рятувальник караулу 11 державної пожежно - рятувальної частини (м. Ко-зятин Козятинського району) 2 державного пожежно - рятувального загону 

полковник служби цивiльного захисту

КОБЧУК

Євген Андрійович

 -

начальник аварійно - рятувального загону спеціального призначення

молодший сержант служби цивiльного захисту

ЛИСАК

Анатолій Миколайович

-

пожежний-рятувальник караулу 7 державної пожежно - рятувальної частини (смт Лі-тин Літинського району) 2 державного пожежно - рятувального загону 

прапорщик служби цивiльного захисту

ПОЛІЩУК

Олександр Романович

-

пожежний-рятувальник караулу 10 державної пожежно - рятувальної частини (м. Гай-син Гайсинського району) 2 державного пожежно - рятувального загону 

прапорщик служби цивiльного захисту

СВIТЛИШИНА

Алiна Францiвна

-

диспетчер чергової змiни оперативно-координацiйного центру 

старший прапорщик служби цивiльного захисту

СІРИЙ

Віктор Павлович

-

старший водій-майстер  газодимозахисної служби 14 державної пожежно - рятуваль-ної частини (м. Тульчин Тульчинського району) 2 державного пожежно - рятуваль-ного загону 

старший сержант служби цивiльного захисту СЛОДЕЦЬКИЙ

Анатолій Олександрович

-

водій караулу 27 державної пожежно - рятувальної частини (смт Піщанка Піщанського району) 2 державного пожежно - рятувального загону 

полковник служби цивiльного захисту

СТОРОЖУК

Олег Володимирович

-

заступник начальника Головного управлiння iз запобiгання надзвичайним ситуацiям 

сержант служби цивiльного захисту

СТУКАЛЬСЬКИЙ

Ярослав Григорович

-

водій караулу 30 державної пожежно - рятувальної частини (м. Ладижин) 2 державного пожежно - рятувального загону

сержант служби цивiльного захисту

ТКАЧ

Олександр Андрійович

-

кухар-рятувальник відділення життєзабезпечення інженерної групи частини ліквідації наслідків аварії аварійно-рятувального загону спеціального призначення 

старший сержант служби цивiльного захисту

ЯКОБНЮК

Віталій Анатолійович

-

водій караулу 9 державної пожежно - рятувальної частини (м. Хмільник Хмільницького району) 2 державного пожежно - рятувального загону 

 

 

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації

Оксана ДОВГАНЬ

 

 

 

                                                                                Додаток 8

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації

                                                                                від 30 вересня 2019 року № 761

 

 

 

С П И С О К

відзначених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди Дня рятівника

 

Вище професійне училище Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця)

 

сержант служби цивільного захисту ВОЙЦИЦЬКИЙ

Руслан Михайлович    

-

водій караулу навчальної пожежно-рятувальної частини

старший лейтенант служби цивільного захисту

ЩЕРБАНЬ

Сергій Іванович

-

провідний фахівець відділу матеріально-технічного забезпечення

 

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації

Оксана ДОВГАНЬ

 

 

 

                                                                                Додаток 9

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації 

                                                                                від 30 вересня 2019 року № 761

 

                                                                                    

 

С П И С О К

відзначених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради за участь у національному та патріотичному вихованні підростаючого покоління

 

ГАВРИЛЮК

Василь Васильович

-

директор ПП «Фільварок Гаврилюка»

ЛЕГЕЗА

Олег В’ячеславович

-

депутат Вінницької обласної Ради 

 

СЛОБОДЯНЮК

Надія Пантелеймонівна

-

директор музею імені Володимира Забаш-танського в смт Браїлів

   

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації

Оксана ДОВГАНЬ

 

 

                                                                                Додаток 10

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації 

                                                                                від 30 вересня 2019 року № 761

 

 

 

С П И С О К

відзначених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди Дня фізичної культури і спорту

 

Ігор

БИЧКОВ

-

майстер спорту України з боротьби греко-римської

БІЛУХА               

Валерій Іванович

-

заслужений тренер України з боротьби греко-римської, тренер-викладач Вінницької школи вищої спортивної майстерності, тренер Ігоря Бичкова

Олена

ВИХОВАНЕЦЬ

-

майстер спорту України міжнародного класу зі спортивної акробатики

ВЕНГЕР                        

Роман Володимирович

-

перший заступник голови Вінницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України

ГОРОБЕЦЬ                      

Андрій Володимирович

-

директор навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 - ліцей   м. Могилева-Подільського

Дмитро

ДАНИЛЕНКО

-

майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное

Олексій

ДЕНИСЮК

-

майстер спорту України міжнародного класу зі стрільби кульової

ЗАВОДЯН                       Андрій Олександрович

-

директор комунального закладу «Дитячо- юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради»

Валентина

КАМІНСЬКА

-

майстер спорту України з лижного спорту

Інна

КАПЛАНСЬКА

-

майстер спорту України міжнародного класу зі спортивної акробатики

КАШЕЄВ

Владислав Оспанжанович

-

майстер спорту СРСР з боксу, тренер-викладач міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вінниця»

 

КОЛОДЯЖНИЙ                 

Василь Васильович

-

майстер спорту України міжнародного класу, президент Вінницької обласної федерації з радіоспорту

КОНОВАЛОВА         

Світлана Юріївна

-

заступник директора з навчально-трену-вальної роботи Вінницької обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос»

ЛЮБЧЕНКО             

Микола Іванович

-

директор Липовецької дитячо-юнацької спортивної школи

МАЛІНІНА      

Людмила Юхимівна

-

заслужений тренер України зі спортивної акробатики, тренер-викладач відділення спортивної акробатики комунального закладу «Вінницька обласна дитячо-юнацька спортивна школа із складно – координаційних видів спорту», тренер Олени Вихованець, Інни Хижняк та Інни Капланської

МОСКВІН                         

Андрій Генійович

-

тренер-викладач з легкої атлетики Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 1

МУСТАФАЄВ        

Денис Юрійович

-

заслужений тренер України зі стрільби кульової, тренер-викладач Вінницької школи вищої спортивної майстерності, тренер Олексія Денисюка

 

ПАКУЛА                 

Олег Георгійович

-

заслужений тренер України з пауерліфтингу з ураженнями опорно-рухового апарату, тренер-викладач дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів «Інваспорт», особистий тренер Мар’яни Шевчук

ПОГРЕБНЯК
Валерій Миколайович

-

президент громадської організації «Вінницька обласна федерація лижного спорту»

РИБАЧУК                           

Раїса Павлівна

-

заступник директора з навчально-тренувальної роботи Вінницької міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вінниця»

 

САДОВЕЦЬ                     

Ігор Володимирович

-

тренер-викладач з боротьби греко-римської Гайсинської дитячо-юнацької спортивної школи

СЕРГУН              

Світлана Михайлівна

-

заслужений працівник фізичної культури та спорту України, заслужений тренер України з веслування на байдарках і каное, тренер-викладач Вінницької школи вищої спортивної майстерності, тренер Дмитра Даниленка

СТРЕЛЬБИЦЬКИЙ 

Василь Ігорович

-

тренер-викладач з важкої атлетики комунального закладу «Жмеринська міська дитячо-юнацька спортивна школа»

Ірина

ХИЖНЯК

-

майстер спорту України міжнародного класу зі спортивної акробатики

Олег

ЦАРЬКОВ

-

заслужений майстер спорту України зі стрільби кульової

ЩЕРБА                

Віктор Леонідович

-

заслужений тренер України зі стрільби кульової,  тренер Олега Царькова

ЩЕРБАТЮК                

Олександр Сергійович

-

вчитель фізичного виховання Березівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чернівецького району

Мар’яна

ШЕВЧУК

-

майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу

ЮРКІВСЬКИЙ   Володимир Михайлович

-

директор комунального закладу «Тульчинська дитячо-юнацька спортивна школа для дітей-сиріт»

 

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації

Оксана ДОВГАНЬ

 

 

 

 

                                                                                Додаток 11

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації 

                                                                                від 30 вересня 2019 року № 761

                  

 

С П И С О К

відзначених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди Дня машинобудівника

 

Державне підприємство «45 експериментальний механічний завод»

 

ДАРОВСЬКИЙ

Віталій Валентинович 

-

слюсар з механоскладальних робіт третього розряду

ДОМБРОВСЬКИЙ

Володимир Франкович

-

слюсар з ремонту колісних транспортних засобів третього розряду

ЗЕЛЕНИЦЯ

Станіслав Дмитрович

-

столяр четвертого розряду

МОГИР

Олена Юріївна

-

заступник директора

ПЛАТ

Андрій Володимирович

-

заступник головного інженера

ПОСТУПАЙЛО

Олександр Володимирович

-

інженер - конструктор першої категорії

СИДОРЕНКО

Дмитро Станіславович

-

організатор з постачання

ТАНАСІЄНКО

Галина Миколаївна

-

підсобний робітник

УГНІВИЙ

Андрій Васильович

-

маляр четвертого розряду

ЯРОВЕНКО

Юрій Іванович

-

паяльщик четвертого розряду

 

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації                                              

Оксана ДОВГАНЬ

 

                                                                              

                                                                                Додаток 12

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації 

                                                                                від 30 вересня 2019 року № 761

 

С П И С О К

відзначених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек

 

ВИНОГРАДСЬКА

Юлія Володимирівна

-

заступник директора Вінницької обласної наукової медичної бібліотеки

ГУЦАЛ

Надія Михайлівна

-

завідуюча відділом науково-методичної та інформаційно-бібліографічної роботи Вінницької обласної бібліотеки для юнацтва

ДЕРЕШ

Марія Борисівна

-

директор Тростянецької центральної районної бібліотеки

КОВАЛЬ

Олена Анатоліївна

-

директор комунального закладу «Централізована бібліотечна система» Немирівської міської ради

МАЗУР

Олена Михайлівна

-

завідуюча методично-бібліографічним від-ділом комунального закладу «Хмільницька районна бібліотека для дорослих»

МИКОЛАЙЧУК

Анатолія Павлівна

-

завідуюча Вернигородоцькою сільською бібліотекою-філією Козятинської центра-лізованої бібліотечної системи

СЕМИК

Марина Василівна

-

завідуюча сектором «Регіональний тренінгів центр» Вінницької обласної універ-сальної наукової бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва

ТАРАНОВСЬКА

Тетяна Василівна

-

директор комунального закладу «Муро-ванокуриловецька централізована бібліо-течна система»

ФІЛІПОВА

Світлана Миколаївна

-

провідний бібліограф комунального закладу «Барська районна бібліотека» Барської міської ради

ШПОРТАК

Ніна Андріївна

-

завідуюча сектором читального залу  відділу обслуговування учнів 5-9 класів Вінницької обласної бібліотеки для дітей ім. І.Я. Франка

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації                                              

Оксана ДОВГАНЬ

                                                                           

 

                                                                                Додаток 13

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації 

                                                                                від 30 вересня 2019 року № 761

  

 

С П И С О К

відзначених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди Дня працівників освіти

 

БІЛЕЦЬКА

Олена Всеволодівна

-

доцент кафедри германської філології  Донецького національного університету імені Василя Стуса

ГРИГОРАШ

Людмила Василівна

-

голова Мурованокуриловецької районної організації профспілки працівників освіти і науки

ДІДЕНКО

Леся Миколаївна

-

головний спеціаліст відділу загальної середньої освіти, дистанційної освіти та впровадження ІКТ Департаменту освіти Вінницької міської ради

ДМИТРИК

Олександр Дмитрович

-

директор державного професійно-технічного навчального закладу «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище»

ДОМІНСЬКИЙ

Олег Станіславович

-

директор Вінницького технічного коледжу

КАЛАШНІКОВА

Зоя Віталіївна

-

директор Серебрійського навчально-реабілітаційного центру Могилів-Подільського району Вінницької обласної Ради

КОВАЛЕНКО

Алла Леонідівна

-

директор Дашівського навчально-реабілітаційного центру Іллінецького району Вінницької обласної Ради

КОЛОМІЄЦЬ

Алла Миколаївна

-

проректор з наукової роботи Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, доктор педагогічних наук, професор

КОРОЛЬ

Інна Борисівна

-

директор Ладижинського міжшкільного навчально-виробничого центру по розвитку художніх промислів та народних ремесел «Спадщина»

КРУГЛІКОВА

Світлана Станіславівна

-

викладач Вінницького медичного коледжу імені директор Вінницького технічного коледжу академіка Д. К. Заболотного

КРУК

Світлана Дмитрівна

-

учитель української мови та літератури навчально-виховного комплексу «ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ступенів» с. Кожанка Оратівського району

КУР’ЯТА

Володимир Григорович

-

доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри біології Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського

КУРОЧКО

Лідія Сергіївна

-

директор Ладижинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Ладижинської міської ради

ЛІСОГУРСЬКА

Тетяна Іванівна

-

заступник начальника управління загальної середньої, дошкільної освіти та виховної роботи - начальник   відділу позашкільної освіти, виховання та шкіл-інтернатів Департаменту освіти і науки облдержадміністрації

МАЗУР

Лідія Дмитрівна

-

директор комунальної організації «Центр матеріально-технічного та інформаційного забезпечення закладів освіти області»

МАЛОГУЛКО

Юлія Володимирівна

-

кандидат технічних наук, доцент кафедри електричних станцій та систем Вінницького національного технічного університету

МЕДВІДЬ

Оксана Олександрівна

-

голова Літинської  районної організації Профспілки працівників освіти і науки

МЕЛЬНИК

Вікторія Іванівна

-

доктор економічних наук, професор кафедри економіки, обліку та оподаткування Вінницького  навчально-наукового інституту економіки Тернопільського національного економічного університету

МОРДЮК

Лариса Йосипівна

-

вчитель біології та географії Веселівської філії І-ІІ ступенів опорного закладу «Теплицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2»

НЕДИПІЧ

Михайло Степанович

-

викладач Ладижинського коледжу Вінницького національного аграрного університету

ПАЛАМАРЧУК

Павло Павлович

-

директор Самгородоцької спеціальної загально-освітньої школи-інтернату Козятинського району Вінницької обласної Ради

ПАМПУШКО

Юрій Михайлович

-

майстер виробничого навчання державного навчального закладу «Барський професійний будівельний ліцей»

ПРОКОПЕНКО

Тетяна Василівна

-

помічник ректора Вінницького кооперативного інституту

ПРЯДКО

Олександр Олександрович

-

програміст, головний спеціаліст сектору інноваційних технологій та інтелектуальної власності, комп’ютерного та інформаційного забезпечення

РЕПУШАНСЬКА

Ольга Петрівна

-

практичний психолог комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Жмеринської міської ради

РЯСНА

Людмила Миколаївна

-

заступник директора з навчально-виховної роботи середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. воїна-інтернаціоналіста С. В. Гаврилюка смт Крижопіль

САВОЛЮК

Тетяна Юріївна

-

викладач Ладижинського коледжу Вінницького національного аграрного університету

САМЕЛЮК

Василь Федорович

-

завідувач організаційно-масового відділу Вінницького обласного центру туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій

САФУРАК

Ганна Анатоліївна

-

вчитель початкових класів Шаргородської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Шаргородського району

СЕНЧЕНКО

Юрій Анатолійович

-

викладач Ладижинського коледжу Вінницького національного аграрного університету

СЛІДЕНКО

Антоніна Михайлівна

-

вчитель інформатики Тростянецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 Тростянецької селищної рад

СТЕЦЮК

Андрій Олексійович

-

директор державного професійно-технічного навчального закладу «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту»

СУРСАЄВА

Інна Станіславівна

-

завідувач навчально-методичним кабінетом, методист Вінницького медичного коледжу імені академіка Д.К. Заболотного

УМАНСЬКА

Тетяна Василівна

-

завідувач лабораторії географії та природознавства  комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти»

ЦИЦЮРА

Ярослав Григорович

-

завідувач науково-дослідної частини Вінницького національного аграрного університету, кандидат сільськогосподарських наук, доцент

 

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації                                              

Оксана ДОВГАНЬ

 

 

 

                                                                                Додаток 14

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації 

                                                                                від 30 вересня 2019 року № 761

 

                                                                                  

 

С П И С О К

відзначених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради за перемогу в міжнародній учнівській олімпіаді з географії

 

 

ЗАБОЛОТНА

Галина Іванівна

-

 вчитель географії комунального закладу «Якушинецький ліцей»

Андрій

МАРЦЕНЮК

-

учень 11 класу комунального закладу «Якушинецький ліцей»

  

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації

Оксана ДОВГАНЬ

 

 

                                                                                Додаток 15

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації 

                                                                                від 30 вересня 2019 року № 761

                          

 

С П И С О К

відзначених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди 75-річчя від дня створення Академічного ансамблю пісні і танцю «Поділля» Вінницької обласної філармонії ім. М.Д. Леонтовича

 

 

ВОЛКОВ

Віктор Олексійович

-

головний хормейстер, заслужений артист України

ЖУРАВЕЛЬ

Ірина Володимирівна

-

артистка хору  

ЗІМУЛЬКІН

Володимир Миколайович

-

артист балету  

КОРОЛЬ

Галина Володимирівна

-

помічник художнього керівника, заслужена артистка України

ОСТАПЧУК

Лідія Оверківна

-

помічник головного хормейстера, заслужена артистка України

ПИРІГ

Володимир Романович

-

керівник оркестру  

ТЕРЕЩЕНКО

Олена Анатоліївна

-

артистка хору  

 

 

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації                                              

Оксана ДОВГАН

                                                                               

 Додаток 16

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації 

                                                                                від 30 вересня 2019 року № 761

 

                                                                   

С П И С О К

відзначених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди 75-річчя від дня створення державного професійно-технічного навчального закладу «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище»

 

БЕРКАР

Валентина Михайлівна

-

майстер виробничого навчання

ВОРОНЮК

Олексій Миколайович

-

методист

ГРИБИК

Тетяна Андріївна

-

 

викладач

ДОМІНОВ

Михайло Артурович

-

 

майстер виробничого навчання

КИРИЛЬЧУК

Марія Леонідівна

-

викладач

КОБИЛЯНСЬКА

Тетяна Павлівна

-

 

викладач

КОНОШЕВИЧ

Тетяна Василівна

-

 

викладач

ЛАСТІВКА

Ірина Володимирівна

-

 

викладач

МАЛІХАТКО

Олена Федорівна

-

 

старший майстер

МАНЬКІВСЬКА

Галина Григорівна

-

вихователь

МЕЛЬНІЧУК

Людмила Василівна

-

 

викладач

ПЕТЕЛЬКО

Володимир Васильович

-

керівник фізичного виховання

ПЕТРЕНКО

Галина Петрівна

-

 

вихователь

ПОМАЗ

Наталія Валентинівна

-

 

викладач

СІЧКОРІЗ

Наталія Петрівна

-

завідуюча бібліотекою

 

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації                                              

Оксана ДОВГАНЬ

 

 

                                                                                Додаток 17

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації 

                                                                                від 30 вересня 2019 року № 761

 

 

С П И С О К

відзначених Подякою голови облдержадміністрації та голови обласної Ради з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек

 

колектив Могилів-Подільської центральної районної бібліотеки (директор - ГОЛОВЕНКО Наталія Петрівна);

колектив комунального закладу «Бершадська центральна районна бібліотека» (директор - ЛЕВА Наталія Володимирівна);

колектив Тиврівської центральної районної бібліотеки (директор - КОРЕНЮК Ніла Петрівна)

 

АНТОНЮК

Оксана Юріївна

-

завідувач відділу краєзнавства Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва

ГАЄВИК

Олена Євгеніївна

-

завідуюча відділом науково-медичної інформації та бібліографії Вінницької обласної наукової медичної бібліотеки

ЛИСА

Тетяна Михайлівна

-

бібліотекар Вербського сільського філіалу Крижопільської централізованої бібліотечної системи

МОВЧАН

Галина Василівна

-

директор комунального закладу «Райгородська публічна бібліотека» Райгородської сільської ради Немирівського району

ПІСНА

Тетяна Олександрівна

-

директор Вінницької обласної бібліотеки для юнацтва

 

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації                                            

Оксана ДОВГАНЬ