РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 856 від 29 листопада 2017 року

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 29 листопада 2017 року                                               № 856

  

Про додаткові заходи щодо охорони хвойних лісових насаджень

у передноворічний період 2018 року

 

Відповідно до статей  31, 32 Лісового кодексу України, статей 16, 21, 28 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою запобігання незаконному вирубуванню хвойних лісових насаджень у лісових масивах області в передноворічний період 2018 року:

 1. Вінницькому обласному управлінню лісового та мисливського господарства (Бондар А.О.) спільно з Вінницьким обласним комунальним спеціалізованим лісогосподарським підприємством «Віноблагроліс» (Іва- нець А.В.), Департаментом агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації (Ткачук  М.Ф.),  Державною  екологічною інспекцією у Вінницькій області (Дубовий Ю.В.),  Головним управлінням Національної поліції у Вінницькій області (Педос Ю.В.) та райдерж-адміністраціями:

 1) утворити штаби та рейдові групи з організації і проведення охоронних заходів, до складу яких включити представників лісогосподарських підприємств, Національної поліції, екологічної інспекції, Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдерж-адміністрації;

2) вживати заходів щодо виявлення фактів незаконного перевезення та вирубування  новорічних дерев у лісових насадженнях лісового фонду області, особливо на ділянках хвойних лісових культур  у масивах, що прилягають до населених пунктів;

3) організувати заходи з дотримання суб’єктами господарювання вимог наявності маркування заготовлених дерев хвойних порід самоклейними етикетками.

2. Вінницькому обласному управлінню лісового та мисливського господарства, Вінницькому обласному комунальному спеціалізованому лісогосподарському підприємству «Віноблагроліс»,  райдержадміністраціям

 провести роз’яснювальну роботу в місцевих засобах масової інформації щодо доведення до населення вимог природоохоронного законодавства та порядку придбання новорічних дерев.

 3. Вінницькому обласному управлінню лісового та мисливського господарства (Бондар А.О.) до 19 січня 2018 року інформувати облдержадміністрацію про виконання цього розпорядження.

 4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Гижка А.П.

 

 

Голова обласної державної

          адміністрації                                                                      

     В. КОРОВІЙ

 

 

 

 

 

Голова ОДА

Скальський Владислав Володимирович

 
Анонси подій

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації з питань запобігання та виявлення корупції 
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення