РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 786 від 07 листопада 2017 року

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

 РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 07 листопада 2017 року                                               № 786

 

  

Про відзначення Дня працівників сільського господарства

 

Відповідно до Указу Президента України від 07 жовтня 1993 року                    № 428/93 «Про День працівників сільського господарства», рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 63 «Про відзнаки обласного рівня», з метою відзначення кращих колективів та працівників за високі показники роботи в аграрному секторі економіки та з нагоди Дня працівників сільського господарства:

 1. Провести 17 листопада 2017 року в приміщенні Вінницької обласної філармонії урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства.

 2. Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення Дня працівників сільського господарства у складі згідно з додатком 1.

 3. Нагородити Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради:

 1) за підсумками роботи у сільському господарстві у 2017 році кращі райони та трудові колективи підприємств агропромислового комплексу згідно з  додатком 2.

 2) кращих працівників агропромислового комплексу з наданням грошової винагороди згідно з додатком 3.

 4. Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації (Ткачук М.Ф.) видатки, пов’язані з проведенням урочистих заходів з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства та нагородженням Почесною грамотою облдерж-адміністрації та обласної Ради з наданням грошової винагороди, профінансувати за рахунок коштів обласного бюджету передбачених на інші видатки згідно з кошторисом.

 5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Гижка А.П.

 

Голова обласної державної

          адміністрації                                                                           

В. КОРОВІЙ

                                                                

 

                                                                   Додаток 1

                                                                  до розпорядження голови

                                                                  облдержадміністрації

                                                                       07 листопада 2017 року № 786

 

 

С К Л А Д

організаційного комітету з підготовки та відзначення

Дня працівників сільського господарства

  

ГИЖКО

Андрій Петрович

перший заступник голови облдержадмі-ністрації, голова оргкомітету

 

 

 

ТКАЧУК

Микола Федорович

директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації, заступник голови оргкомітету

 

КОПАЧЕВСЬКИЙ

Микола Анатолійович

 

директор Департаменту фінансів облдерж-адміністрації

 

ЛЕВИЦЬКИЙ

Анатолій Іванович

генеральний директор Вінницької обласної філармонії (за згодою)

 

  Керівник апарату  

облдержадміністрації                                                              

       В.БОЙКО

 

 

 

 

 

Додаток  2

до розпорядження голови

облдержадміністрації

07 листопада 2017 року № 786

                      

                                         

П Е Р Е Л І К

районів та підприємств агропромислового комплексу, нагороджених  Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради 

за підсумками роботи у сільському господарстві у 2017 році

 

Райони:

(за комплексною рейтинговою оцінкою)

                     

  1. Ямпільський
  2. Хмільницький
  3. Липовецький

 

Підприємства агропромислового комплексу:

Номінація «Краще підприємство по вирощуванню зернових культур»

 

Чернівецька філія приватного акціонерного товариства «Зернопродукт МХП» с. Березівка, Чернівецький район.

Керівник – Панасюк Сергій Миколайович

Площа посівів – 1829 га, урожайність – 85,6 ц/га.

 

Агропромислове науково-виробниче підприємство «Візит» с. Томаш-піль, Хмільницький район.

Директор – Юрчишин Микола Васильович

Площа посівів – 1632 га, урожайність – 85,0 ц/га.

 

Фермерське господарство «АгроСан» с. Лопатинка, Оратівський район.

Голова ФГ – Сандул Віктор Іванович.

Площа посівів – 436 га, урожайність – 81 ц/га.

 

Фермерське господарство «Флора Андрій Арсеньович» смт Крижопіль, Крижопільський район.

 Голова ФГ – Капріца Андрій Олександрович.

 Площа посівів – 340 га, урожайність – 80,9 ц/га.

 

Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю ім. Б. Хмельницького с. Четвертинівка, Тростянецький район.

Директор – Ровишин Сергій Онофатович

Площа посівів – 1667 га, урожайність – 79,1 ц/га.

 

Номінація «Краще підприємство по вирощуванню цукрових буряків»

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Виробниче підприємство «Імпульс Плюс» с. Гул,і Барський район.

Керуючий відділенням – Підгрушний Іван Миколайович

Площа посівів – 217 га, урожайність – 765 ц/га

      

Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Злагода» с. Павлівка, Іллінецький район.

Директор – Лисак Віктор Іванович.

Площа посівів – 115 га, урожайність – 747 ц/га.

      

Товариство з обмеженою відповідальністю «Бродецьке МГП»               с. Бродецьке, Козятинський району.

Директор – Поліщук Роман Дмитрович.

Площа посівів – 55 га, урожайність – 773 ц/га.

 

 

        Номінація «Краще підприємство по вирощуванню картоплі»

 

Фермерське господарство «Ольвія С» с. Сопин, Погребищенський район.

Голова – Краснюк Володимир Іванович.

Площа – 30 га, урожайність – 200 ц/га.

 

 

Номінація «Краще підприємство по  вирощуванню овочів»

 

Фермерське господарство «Август» с. Марківка, Томашпільський район.

Керівник – Август Віталій Анатолійович.

Вирощує цибулю, капусту, помідори та моркву, на площі 47 га. Урожайність: цибулі – 500 ц/га, капуста – 600 ц/га, помідори – 350 ц/га, морква – 550 ц\га.

 

Номінація «Краще підприємство по виробництву плодових культур»

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Органікс» с. Гунька, Немирівський район.

Директор – Денисюк Олександр Сергійович.

Площа саду – 53 га. Урожайність: яблук – 350 ц/га.

 

 

 

Фермерське господарство  «Плебанівський сад» с. Плебанівка, Шаргородський район.

Голова ФГ – Соколовий Петро Йосипович.

Площа саду – 47,7 га. Урожайність: яблук – 250 ц/га, груш – 104 ц/га, слив – 103 ц/га.

 

 

Номінація «Краще підприємство по виробництву ягідних культур»

 

Приватне сільськогосподарське підприємство «Промінь» с. Трибусівка, Піщанський район.

Директор – Тимчак Ігор Анатолійович

Площа під ягодами – 8 га, урожайність – 105 ц/га.

 

 

Номінація «Краще підприємство по вирощуванню ВРХ»

Приватне сільськогосподарське підприємство «Агрофірма Нападівська» с. Нападівка, Липовецький район.

Керівник сільгосппідприємства – Петренко Сергій Миколайович.

Поголів’я – 995 гол. Середньодобовий привіс – 980 гр.

 

Номінація «Краще підприємство  по вирощуванню свиней»

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Субекон» смт Сутиски, Тиврівський район.

Директор підприємства – Чемес Андрій Олександрович.

Поголів’я – 1625 гол. Середньодобовий привіс – 678 гр.

 

Фермерське господарство «Щербич» смт Літин, Літинський район.

Директор – Щербич Іван Федорович.

Поголів’я – 1370 гол. Середньодобовий привіс – 596 гр.

 

Номінація «Краще підприємство по вирощуванню птиці»

 

Виробничий підрозділ «Птахофабрика «Вінницький бройлер» това-риства з обмеженою відповідальністю «Вінницька птахофабрика».

Директор – Лещенко Ігор Васильович.

Поголів’я – 16,2 млн. гол. Обсяги вирощування – 440 тис. т./рік.

Номінація «Краще підприємство по розведенню  овець»

 

Приватне підприємство «Серебрійське» с. Серебрія, Могилів-Подільсьий район.

Директор – Томай Сергій Іванович.

Поголів’я – 430 гол. Приріст поголів’я – 10 %.

Номінація «Краще підприємство по виробництву молока»

 

Приватно-орендне сільськогосподарське підприємство «Нападівське» с. Нападівка, Калинівський район.

Директор – Тихонюк Петро Іванович.

Поголів’я – 893 гол. Середній надій на корову – 7313 кг.

 

Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Писарівка» с. Писарівка, Ямпільський район.

Керівник – Віт Віталій Олесійович.

Поголів’я – 566 гол. Середній надій на корову – 7328 кг.

 

Номінація «Краще підприємство по виробництву яєць»

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Птахофабрика Поділля»    с. Степанівка, Вінницький район.

Керівник – Бебко Олена Григорівна

Поголів’я птиці – 940,3 тис. гол. Одержано яєць на курку несучку –  240 шт.

 

Номінація «Краще підприємство з модернізації технологічних процесів»

 

Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю агрофірма «Ольгопіль» с. Ольгопіль, Чечельницький район.

Директор – Каленич Павло Євгенійович.

Обсяг капіталовкладень – 17,4 млн. грн. Придбання с/г техніки та обладнання.

 

Номінація «Краще підприємство по  впровадженню інвестиційних проектів»

 

Приватне акціонерне товариство «Дружба – ВМ» с. Шура-Копіївська, Тульчинський район.

Директор – Хворостовський Валерій Миколайович

Будівництво фруктосховища на 4500 т. Вартість проекту – 21,8 млн. грн. Створено 17 роб. місць.

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Продовольча компанія «Зоря Поділля»  м. Гайсин, Гайсинський район

Керівник – Таранишин Олександр Вікторович

Будівництво ІІ черги елеватора на 31 тис. т. Вартість проекту -           86,6 млн. грн. Створено 20 роб. місць.

 

Приватне підприємство «Явір-Агросервіс» с. Поташня, Бершадський район.

Директор – Бондарчук Євген Михайлович.

Реконструкція приміщення під свино-товарну ферму(2000 гол./місць), впровадження сучасних технологій відгодівлі. Вартість проекту – 6,2 млн. грн. Створено 6  роб. місць.

 

 

Номінація «Краще підприємство з розвитку органічного виробництва»

 

Фермерське господарство «Дона Олексія Пилиповича» с. Комарівка, Теплицький район.

Керівник – Дон Олексій Пилипович.

Вирощує озиму пшеницю, нут, мак, чечевицю, на площі 117 га. Отримали сертифікат Organik Standart.

 

Номінація «Краще соціально-відповідальне підприємство»

 

Фермерське господарство «Велес Віта» с. Попелюхи, Мурованокурило-вецький район.

Голова фермерського господарства – Струсевич Петро Павлович

Вартість реалізації соціальних проектів – 14205 тис. грн.

 

Фермерське господарство «Шарм ОМ» с. Дубова, Жмеринський район.

Голова фермерського господарства – Огренчук Михайло Степанович.

Фінансування водогону та соціальних проектів Дубівської сільської ради.

 

 

Номінація «Краще підприємство харчової та переробної

промисловості»

 

Приватне акціонерне товариство „Літинський молочний завод” смт Літин.

Керівник – Гуренко Олена Миколаївна

Закуплено молока за 9 місяців 2017 року: всього – 38505 тонн, в т.ч. від сільськогосподарських підприємств – 24170 тонн, від господарств населення – 14335 тонн.

 

Товариство з обмеженою відповідальністю сільськогосподарське підприємство „Мед Поділля” м. Вінниця.

Керівник – Микитюк Іван Григорович

За 9 місяців 2017 року підприємством заготовлено близько 4 тис. тонн меду та відвантажено на експорт понад 3,5 тис. тонн.

 

Товариство з обмеженою відповідальністю „Іллінецький цукровий завод” м. Іллінці.

Керівник – Юр Віктор Володимирович.

За виробничий сезон підприємством переробляється близько 300 тис. тонн цукрових буряків.

 

Приватне акціонерне товариство „Вінницямлин” м. Вінниця.

Керівник –  Бондар Ігор Степанович.

Підприємством щодобово виробляється близько 100 тонн борошна пшеничного та випікається біля 9 тонн хліба та хлібобулочних виробів.

 

Товариство з обмеженою відповідальністю „Тульчинм’ясо” м. Тульчин.

Керівник – Кудельська Наталя Зіновіївна.

За 9 місяців 2017 року підприємством закуплено і перероблено 2464 тонн м’яса худоби в живій вазі.

 

 

  Керівник апарату  

облдержадміністрації                                                                    

В.БОЙКО

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 3

до розпорядження голови

облдержадміністрації

    07   листопада 2017 року № 786

 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації

та обласної Ради з наданням грошової винагороди

до Дня працівників сільського господарства

 

 

Працівники агропромислового комплексу області:

 

                                                  Барський район

ГРАМІНСЬКИЙ

Ігор Вікторович

-

тракторист-машиніст товариства з обмеженою відповідальністю «Краєвид Поділля» с. Ялтуш-ків

ШЕВЧУК

Андрій Ярославович

-

головний агроном товариства з обмеженою відповідальністю «Матейківінвестагро» с. Ма-тейків

Бершадський район

ГАЙДУК

Руслан Олександрович

-

тракторист товариства з обмеженою відпо-відальністю «Світанок-Агросвіт» с. Шляхова

ДРОЗД

Любов Іванівна

-

оператор машинного доїння товариства з обмеженою відповідальністю «Устя» с. Устя

Вінницький район

БАБІЙЧУК

Олег Миколайович

-

генеральний директор  товариства з обмеженою відповідальністю «Ольга » с. Стадниця

БЕСПАЛЬКО

Валерій Дмитрович

-

директор приватного підприємства «Агрофірма Батьківщина» смт Стрижавка

Гайсинський район

ЛАВРЕНЮК

Сергій Сергійович

-

тракторист-машиніст Теплицької філії  приват-ного акціонерного товариства «Зернопродукт» МХП с. Митків

САВЕЛЬЄВА

Тетяна Михайлівна

-

оператор машинного доїння філії «Михай-лівська» товариства з обмеженою відповідаль-ністю ПК «Зоря Поділля» с. Михайлівка

Жмеринський район

МИРОНЮК

Анатолій Григорович

-

голова фермерського господарства «МАГДІ-МАС» с. Леляки

СТОРОЖУК

Олександр Михайлович

-

тракторист-машиніст товариства з обмеженою відповідальністю «Курланд» с. Телелинці

 

Іллінецький район

МЕЛІНЧУК

Олександр Іванович

-

комбайнер товариства з обмеженою відповідальністю «Іллінецьке» с. Іллінецьке

ХЛИЩИБОРЩ

Сергій Миколайович

-

тракторист товариства з обмеженою відповідальністю «ЗЛАГОДА» с. Павлівка

Калинівський район

БАБЮК

Дмитро Олександрович

-

водій приватно-орендного сільськогоспо-дарського підприємства  «Дружелюбівське»       с. Дружелюбівка

ВИГОНЮК

Віктор Дмитрович

-

водій Калинівської філії приватного акціонер-ного товариства «Райз-Максимко» с. Бережани

Козятинський район

ЗАХАРЕВИЧ

Анатолій Станіславович

-

механізатор сільськогосподарського виробничого кооперативу «Маяк» с. Глухівці

КОЧУБЕЙНИК

Калина Михайлівна

-

оператор машинного доїння сільськогоспо-дарського виробничого кооперативу «Вівся-нецький » с. Вівсяники

Крижопільський район

ГОЛОВЧЕНКО

Роман Миколайович

-

тракторист-машиніст сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю  «Кряж і К» виробничий підрозділ с. Голубече

ГОЛУБЕЦЬКИЙ

Геннадій Васильович

-

тракторист-машиніст  Приватного акціонерного товариства «ПК «Поділля» смт. Крижопіль

Липовецький район

ОЛЕКСЮК

Микола Васильович

-

головний інженер приватного сільськогоспо-дарського підприємства «Фортуна» с. Брицьке

 

ПРЕВАР

Катерина Іванівна

-

головний економіст товариства з обмеженою відповідальністю сільськогосподарське орендне підприємство «Щасливе» с. Щаслива

Літинський район

СЛОБОДИСЬКИЙ

Микола Михайлович

-

тракторист  приватного акціонерного това-риства «Дашківці» с. Дашківці

ШЕЛІН

Юрій Миколайович

-

механізатор фермерського господарства «Щербич і К» смт Літин

Могилів-Подільський район

ГУЛІЧ

Юрій Степанович

 

-

тракторист-машиніст сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Агрокряж» с. Яришів

КОСОВАН

Олександр Віталійович

-

тракторист-машиніст фермерського господарст-ва «Агросад» с. Озаринці

Мурованокуриловецький район

ПОНОМАРЕНКО

Віталій Миколайович

-

комбайнер фермерського господарства «Олімп»

с. Степанки

ТРАЧУК

Віктор Сергійович

-

ветлікар фермерського господарства «Велес Віта» с. Попелюхи

Немирівський район

КУЗЬМЕНКО

Оксана Олексіївна

-

оператор машинного доїння фермерського господарства «Мельникове» с. Обідне

БЕНЦАЛЬ

Олександр Віталійович

-

механізатор Немирівської філії приватного акціонерного товариства «Зернопродукт МХП» с. Мухівці

Оратівський район

САНДРАЦЬКИЙ

Володимир Вікторович

-

тракторист сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Нове життя»       с. Стрижаків

СЕМЕНЮК

Віталій Михайлович 

-

механізатор фермерського господарства «Агроросток» с. Мала Ростівка

 

 

Піщанський район

КАРАУШ

Анжела Василівна

-

оператор машинного доїння сільськогоспо-дарського виробничого кооперативу  «Прогрес» с. Студена

ЛОЙШИН

Олег Іванович

-

 головний агроном приватного сільськогоспо-дарського підприємства «Промінь» с. Трибу-сівка

Погребищенський район

БЕНЕДА

Іван Леонідович

-

директор сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Левківське»        с. Левківка

МИХАЛЬЧЕНКО

Микола Іванович

-

директор товариства з обмеженою відпові-дальністю «Погребищенське» м. Погребище

Теплицький район

БЕЗВЕРХНІЙ

Олександр Васильович

-

механізатор селянсько-фермерського госпо-дарства Задорожного В.М. с. Залужжя

ЛИТВИНЮК

Галина Олександрівна

-

оператор зерноочисного комплексу товариства з обмеженою відповідальністю «Теплицький відгодівельний комплекс» с. Саша

Тиврівський район

РОЗАЛЬСЬКИЙ

Олександр Васильович

-

комбайнер сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Агрофірма «Красне » с. Красне

ШАФІЄВ

Гачай Джамаледдін огли

-

генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю «Агро Еталон» с. Тростянець

Томашпільський район

ДЕМЧУК

Сергій Володимирович

-

тракторист приватного сільськогосподарського підприємства «Перемога» с. Високе

НИКИТЮК

Анатолій Миколайович

-

тракторист Томашпільської філії приватного акціонерного товариства «Зернопродукт МХП»

смт Томашпіль

 

 

 

Тростянецький район

ДУБЕНКО

Микола Іванович

-

тракторист-машиніст приватного сільсько-господарського підприємства  «Савинецьке»     с. Савинці

МАНЮК

Віталій Миколайович

-

тракторист-машиніст товариства з обмеженою відповідальністю «Ободівка-Агро» с. Ободівка

Тульчинський район

ПОКИНЬЧЕРЕДА

Василь Васильович

 

-

бригадир тракторної бригади приватного підприємства «Корнер» смт Шпиків

ПОКИНЬЧЕРЕДА

Віктор Іванович

-

директор приватного сільськогосподарського підприємства «Левківці» с. Левківці

Хмільницький район

ЛУЦИК

Юрій Васильович

-

тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва товариства з обмеженою відпо-відальністю «Хмільницьке» ВП АФ «Війто-вецьке» с. Качанівка

ЦИБУЛЬСЬКА

Наталія Миронівна

-

зоотехнік філії «Хмільник» товариства з обмеженою відповідальністю СП «Нібулон»       с. Широка Гребля

Чернівецький район

КОВАЛІВНИЧ

Віталій Вікторович

-

механізатор селянсько-фермерського госпо-дарства «Оріон» с. Борівка

ФЕДІРЧИК

Віктор Петрович

-

механізатор ТОВ «Дністер Агро» с. Вила Ярузькі

Чечельницький район

ЛЕМЕЦЬ

Дмитро Сергійович

-

механізатор сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю  «Агрофірма «Ольгопіль» с. Ольгопіль

МІКУЛІНСЬКИЙ

Олег Валерійович

-

головний зоотехнік товариства з обмеженою відповідальністю «Агрофірма «Україна-О»        с. Каташин

Шаргородський район

ДРОЗДА

Іван Іванович

-

головний агроном товариства з обмеженою відповідальністю ім. Мічуріна с. Довжок

ШПАК

Анатолій Петрович

-

водій фермерського господарства «АгроДар»     с. Слобода Шаргородська

Ямпільський район

ГУМЕННИЙ

Валентин Віталійович

-

механізатор сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю „Писарівка”       с. Писарівка

ІЛЬНИЦЬКА

Євдокія Іванівна

 

-

оператор машинного доїння сільськогоспо-дарського  виробничого кооперативу «Поділля» с. Пороги

 

 Працівники харчової промисловості області

 

БАРТОЩУК

Володимир Степанович

-

завідуючий елеватором товариства з обмеже-ною відповідальністю „Зерносвіт” м. Вінниця

ГНАТЮК

Віталій Петрович

-

інженер з охорони праці та охорони навколишнього середовища державного підпри-ємства „Уладівський спиртовий завод”               с. Уладівка Літинський р-н

 

ГРАБЧАК

Ірина Іванівна

-

начальник виробничого цеху товариства з обмеженою відповідальністю „Еко-молпродукт”

с. Некрасово Вінницький   р-н

ГРИНЧУК

Олександр Анатолійович

-

майстер виробничої дільниці цільномолочного цеху товариства з обмеженою відповідальністю „Хмільницький завод сухого знежиреного молока” „Молочний Візит” м. Хмільник

 

КОРЖАНІВСЬКИЙ

Павло Михайлович

-

маслороб публічного акціонерного товариства „Вінницький молочний завод” „Рошен”             м. Вінниця

ЛИСЕНКО

Галина Михайлівна

-

пекар товариства з обмеженою відпові-дальністю „Солодка мрія – Вінниця” м. Вінниця

ЛІСНИЦЬКИЙ

Валерій Володимирович

-

інженер-механік Никифоровецького ковбасного цеху с. Никифорівці Немирівський р-н, фізична особа підприємець „Романчук Л.М.”

ОНІЩЕНКО

Олександр Іванович

-

начальник цеху виробництва олії товариства з обмеженою відповідальністю „Авіс” м. Вінниця

САРАФЕНЮК

Олександр Іванович

-

майстер зерносушіння товариства з обмеженою відповідальністю „Бонус-У” смт Літин

ТАЛАВЕРА

Галина Іванівна

-

начальник виробничо-вимірювальної лабор-аторії товариства з обмеженою відповідаль-ністю „Вінницький завод пакувальних виробів” „Вінтар” м. Вінниця

 

 

Керівник апарату

облдержадміністрації                                                                       

 В.БОЙКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова ОДА

Скальський Владислав Володимирович

 

Анонси подій

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації з питань протидії корупції та додержання законодавства з питань праці і зайнятості населення та захисту прав інвесторів
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення

Архів новин

Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5