Діти учасників антитерористичної операції переглянули мультфільм "Викрадена принцеса"

16 березня 2018 року 10 дітей учасників антитерористичної операції переглянули мультфільм "Викрадена принцеса" в кінотеатрі "SmartCinema" (ТЦ "Sky Park").

Мультфільм "Викрадена принцеса: Руслан та Людмила" стартував в українському прокаті 7 березня. За перший тиждень картина встигала зібрати понад 20 мільйонів гривень у прокаті, що є найкращим стартом серед вітчизняних фільмів у 2018 році.

У березні творці українського мультфільму "Викрадена принцеса: Руслан та Людмила" провели онлайн-конференцію, де відповіли на питання фанатів. Аніматори, зокрема, розповіли чому один із персонажів стрічки називається Хом'як Вінницький.

Подібні заходи проводяться з метою розвитку та популяризації сімейного дозвілля серед учасників АТО, а також членів їх сімей, що сприяє їх психологічному розвантаженню, в рамках виконання Обласної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням 7 сесії обласної Ради 7 скликання від 30.06.2016 №123.