14 березня – День українського добровольця

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, посиленню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості 14 березня відзначають День українського добровольця.


Саме у березні 2014 року добровольці із Самооборони Майдану вирушили на військовий полігон для проходження військової підготовки для подальшої участі у воєнних діях.14 березня 2014 року понад 500 бійців Самооборони Майдану прибули на полігон у Нові Петрівці під Києвом. Так розпочався бойовий шлях першого добровольчого батальйону.
З нагоди свята у Вінниці на площі Європейській за участі керівництва області і міста, представників громадських організацій, громадськості краю відбулося покладання квітів до Меморіалу Слави і пам’ятного знаку Небесній сотні та загиблим героям АТО.
Низький уклін вам! Ваш подвиг – це найвища міра патріотизму та любові до України. Міцного здоров’я вам, миру та незламності духу!

 

© Вінницька обласна державна адміністрація.

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International 21050 м. Вінниця вул. Соборна 70 Тел. (0432) 59-21-10, Тел./факс 59-21-28 email: oda@vin.gov.ua