«Казка про мікроба» для дітей учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб.

3 та 4 лютого 2018 року за ініціативи Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації 120 дітей учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб відвідали виставу «Казка про мікроба» театру «Арлекін».

Вистава, яку відвідали діти - це гумористично-повчальна розповідь про те, чому потрібно мити руки перед їжею, доглядати за собою та дотримуватись правил гігієни. В інтерактивній виставі маленькі глядачі не тільки мали змогу побачити цікаву казку, а й потанцювати, пограти і повеселитися з улюбленими казковими героями.

Дитячий театр «Арлекін» (що знаходиться за адресою м.Вінниця, проспект Коцюбинського, 43 "Сенсей") вже вп’яте приймає у себе діток учасників антитерористичної операції. В стінах театру розмістилися театр пародій, шоу-балет і народний ансамбль «Троїсті музики». В репертуар входять різні розважальні шоу для дітей і дорослих.

Захід проведено з метою розвитку та популяризації сімейного дозвілля серед учасників АТО, а також членів їх сімей, що сприяє їх психологічному розвантаженню, в рамках виконання Обласної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням 7 сесії обласної Ради 7 скликання від 30.06.2016 №123.

Діти - це наше майбутнє і займатись їх вихованням потрібно з дитинства,  прививати взаємодопомогу та взаємоповагу до ближнього. Проводячи виховні семінари в ігровій формі та відвідуючи театральні вистави ми виховуємо з них добрих, обізнаних, доброзичливих маленьких громадян, які в майбутньому зможуть захистити себе та виховати дітей впевнених в собі, успішних, які залюбки будуть допомагати ближньому. Театр – це, в першу чергу, гра, а гра має першорядне значення для гармонійного розвитку дитини.