Діти учасників бойових дій з міста Калинівка та прилеглих районів знову переглянули анімаційний фільм «Пригоди Кролика Пітера»

Дітки учасників бойових дій з міста Калинівка та прилеглих районів знову змогли зібратись у кінотеатрі «Friends»за переглядом веселого і доброго анімаційного фільму «Пригоди Кролика Пітера». 
Маленькі кіно любителі почули та побачили історію про дивовижні пригоди маленького, але при цьому дуже хороброго Пітера, якому ніяк не сидиться на місці, який весь час шукає, чим би йому зайнятися, і через цього стає героєм багатьох захоплюючих пригод, зовсім як вони самі.


Тут, в цьому фільмі все виглядає, як справді, в тому числі і будинок головного героя, як ніби прийшов зі старого доброго англійського села, не випадково, що в числі творців картини знаходиться Великобританія, і знятий цей добрий мультик за мотивами казок англійської письменниці Беатрікс Портер. Та й пригоди головного героя змусили маленьких глядачів співпереживати кроленяті Пітеру в його смішному прагненні забезпечити свою велику сім'ю смачними овочами з городу фермера, та ось біда - грізному представнику роду людського це зовсім-зовсім не подобається ...
Фільм викликав лише позитивні емоції та багато-багато дитячого сміху.
А сміх - це як позитвні емоції, так й психологічне розвантаження.