Сімейні пари учасників антитерористчиної операції провели театральний weekend в рамках проекту «Разом до взаєморозуміння»

60 сімейних пар учасників антитерористчиної операції провели театральний weekend в рамках проекту «Разом до взаєморозуміння», який інніційований Відділом у справах ветеранів війни та учасників бойових дій Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА Andrey Grachov за підтримки директора Департаменту Наталя Заболотна (Natalia Zabolotna).

 
На запрошення нашого дружнього партнера Вінницький Академічний музично-драматичний театр ім.М.Садовського сімейні пари переглянули захоплюючі театральні постановки. 
Дві години у полоні української класики, коли в душі вирують найсильніші емоції, а очі неможливо відірвати від вражаючих постановок українських народних танців - такий сюрприз очікував наші пари при перегляді вистави заслуженої артистки України Таїсії Славінської «У неділю рано зілля копала…» за мотивами твору Ольги Кобилянської.
Глядачі відмітили, що у виставі «У неділю рано зілля копала» продумана кожна дрібниця. Разом зі зміною почуттів героїв змінюються декорації, створені художником-постановником Іриною Лупащенко. А особливого колориту, а у окремих епізодах - і драматизму - виставі додають чисельні танцювальні номери, які поставила балетмейстер-постановник - заслужена артистка України Діана Калакай. Артисти театрального балету з особливим трепетом відтворили українські народні традиції, а також пристрасні циганські танці.

Ще одним подарунком стала комедійна вистава "Bon appetit, або гарнір по-французьки" створена за мотивами п'єси Марка Камолетті "Happy Birthday". Весела, легка та безтурботна вистава. 
Сюжет інтригуючий. Радісний чоловік Бернард проводжає дружину Жаклін до мами, щоб у її відсутність весело провести час зі своєю коханкою Сюзанною. Вечерю для них повинна приготувати куховарка Сюзетта. Дружина, коханка і, викликана з агентства служниця, багато разів міняються ролями, а чоловік і друг-коханець потрапляють в стан обдурених "рогоносців". Це все перетворюється на абсурд і всі заплутуються і не розуміють хто чий коханець.

Гра акторів, сюжет – змусили наші пари від душі посміятись, відволікти від буденності та просто побути у обіймах один одного.