Сім'ї учасників бойових дій переглянули нову українську комедію «Я,Ти,Вiн,Вона»

Цьогоріч, пріоритетним напрямком роботи Відділу у справах ветеранів війни та учасників бойових дій визначено розвиток сімейного дозвілля учасників АТО. 
Налагодження контакту між членами сімей є важливим етапом адаптації чоловіків та жінок, що брали участь у бойових діях, до мирного життя. Дорослі в першу чергу потребують психологічного розвантаження. З цією метою, за ініціативи Відділу у справах ветеранів війни та учасників бойових дій, за підтримки Директора Департаменту Наталя Заболотна (Natalia Zabolotna), 15 сімейних пар учасників бойових дій взяли участь у проекті Департменту "Разом до взаєморозуміння".


Запрошені сім'ї переглянули нову українську комедію «Я,Ти,Вiн,Вона».
Ініціатива стала можливою через тісну співпрацю з «Кінопалацом МИР», який надав запрошення для сімей на стрічку, що показує складне і багатогранне сімейне життя та сюрпризи, що воно приносить.
Дорослі вдосталь насміялись, та по-новому поглянули на власні сім’ї. Приємно те, що пари виходили із залу в обіймах та, з посмішками і блиском в очах.
В подальшому планується збільшити кількість заходів для подружніх пар та сімей, аби кожен зумів віднайти те, що йому до вподоби.