У місті Калинівка Вінницької області 25 дітей учасників бойових дій разом з батьками відвідали кінотеатр «Friends» та переглянули мультфільм «Смолфут»

Проект "Разом до взаєморозуміння" поширюємо на всю область, оскільки не всі наші бажаючі учасники мають можливість відвідувати заходи, які проходять безпосередньо у Вінниці.
Так, 18 січня, у місті Калинівка Вінницької області 25 дітей учасників бойових дій разом з батьками відвідали кінотеатр «Friends» та переглянули мультфільм «Смолфут».


Історія про «Смолфута» перевертає міф про бігфутів з ніг на голову. У ньому молодий спритний йєті стикається з тим, що на його глибоке переконання, не існує - людини. Новини про «смолфута» приносять йому славу і шанс завоювати дівчину його мрії. А ще - викликають переполох серед простих йєті, які тепер гадають, що ж ще живе у великому світі за межами їх маленького засніженого села. Дітки уже не вперше захоплені цією стрічкою.
Ініціатива належить Відділу у справах ветеранів війни та учасників бойових днів Департменту соціальної та молодіжної політики облдежадміністрації Andrey Grachov за підтримки Директора Департаменту Наталя Заболотна (Natalia Zabolotna).
Ми невпинно розширюємо територію проведення заходів на всю область і отримуємо підтримку та пропозиції від осіб, які прагнуть долучитись до нашої справи і сприяють розвитку дозвілля сімей АТО по місцю їх проживання.