Вінницькі сім’ї учасників АТО/ООС завітали до цирку!

Близько 400 членів сімей учасників АТО/ООС відвідали прем’єру 28 вересня та закриття 5 жовтня вистави Київського Державного цирку-шапіто «Вогні Києва», яка відбулася в Центральному Міському Парку культури і відпочинку ім. М.Горького у місті Вінниця.

А що для Вас «ЦИРК»?  Які асоціації виникають? Похід до цирку- це спогад про щасливе дитинство. Величезна порція солодкої вати та липкі руки від її солоду, причому липкі не лише у тебе, а й у мами чи тата, які її тобі придбали. Цирк – це чудернацькі клоуни і їхні коронні вітання за ногу, чи вухо,  чи ніс… фантастичні ілюзіоністи, майстерні акробати та еквілібристи, а скільки часу потім витрачається на розгадку секрету того чи іншого фокусу. У когось це навіть перша мрія про професію. Прийшов/ла додому після вистави і оголошуєш: «Все, як виросту стану акробатом!» або «Тату, допоможи, навчи мене літати». Кожному знайомо?! Приїзд цирку до твого міста - це завжди родинна подія та вир емоцій по завершенню вистави.

Висловлюємо подяку організаторам цирку-шапіто «Вогні Києва» за можливість безкоштовно переглянути виставу діткам спільно  з батьками!