20 дітей з родин учасників бойових відвідали мотузковий парк

За ініціативи Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністраці та пдтримки ТОВ "Активна Країна" 7 серпня 2018 року 20 дітей з родин учасників бойових відвідали мотузковий парк. Діти отримали незабутні враження.


Діти залюбки випробовували свою відвагу у проходженні цікавого маршруту над землею – їздили велосипедом між деревами, каталися влітку на санчатах, пролетіти на тролеї на висоті 10 метрів, а також насолодились чудовими краєвидами та подолали страх висоти. І саме головне - отримали море емоцій і вражень, забувши про повсякденні клопоти.
Для довідки
Перший мотузковий парк у Вінниці відкрили у минулому році. Це сучасний спортивно-розважальний комплекс для дітей і дорослих. Справжній дух пригод і високі технології в одному місці! Це ретельно продумані і ефективно працюючі комплекси з надійною страховкою, вивіреним дизайном і чіткою логістикою. У парку на бажаючих чекає чотири траси різного рівня складності загальною протяжністю 350 метрів; надійна страховка і підтримка, спеціальна квест-програма; аніматори; повітряні кульки тощо. Спробувати свої сили у мотузковому парку може кожен від 2  років. Обмежень за віком не існує!