Вінницький бізнес виходить на новий етап розвитку

В цьому переконаний перший заступник голови Вінницької облдержадміністрації Андрій Гижко.

В цьому переконаний перший заступник голови Вінницької облдержадміністрації Андрій Гижко. За  його словами, сьогодні можна говорити про великий бізнес, який готовий до великих зовнішніх кредитів.    «Наприклад, Вінницький олійножировий комбінат – це підприємство має велику кредитну історію, і вже не один кредит отримало від ЄБРР. Активно працює підприємство з Австрією, Швейцарією, де якраз і отримують європейські ставки по кредитам», - відмічає Андрій Гижко.  Але, як відзначає посадовець, вимоги до отримання та  використання європейських кредитів набагато жорсткіші, ніж в українських банків. Підготовка до отримання кредиту від будь-якого європейського банку може тривати більше року. Також  для підприємств та банків - це абсолютно прозора звітність. Банк-позичальник бачить кожен платіж, бачить кожну проведену операцію, і може, навіть,  під час проведення платіжної операції, заблокувати  її. Тому отримати кошти в європейських банках під низький відсоток не легка та відповідальна справа.

За словами першого заступника голови ОДА, нині вінницький бізнес вийшов на новий етап  розвитку. «З’явились такі компанії, які почали розміщувати свої акції на публічних торгах, на Варшавській біржі, на Лондонській біржі. Наприклад, компанія «Наша ряба», яка присутня у Вінницькій області,  активно випускає та розміщує свої акції на Варшавській біржі. Це теж один із видів, інструментів фінансової підтримки. Адже той, хто купує акції підприємства стає фактично співзасновником,  інвестором», - зауважує Андрій Гижко. Отже,  кредитування в європейських банках - це дуже актуальний інструмент для розвитку бізнесу, і він є доступний українським, зокрема, вінницьким виробникам.

Анонси подій

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації Валерія Коровія з питань протидії корупції та додержання законодавства з питань праці і зайнятості населення та захисту прав інвесторів
тел.: (0432) 61-45-26
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення

Архів новин

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2