На Вінниччині відбулися урочистості до Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Сьогодні у  приміщенні Вінницької обласної філармонії з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва привітали кращих працівників галузі.

В урочистостях взяли участь голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій, заступник голови - директор Департаменту освіти і науки ОДА Ігор Івасюк, голова Вінницької обласної ради Анатолій Олійник та його заступник Михайло Кременюк, а також меценати, покровителі та ветерани культури, шанувальники мистецтва.

У вітальному слові Валерій Коровій зазначив: «Ті почуття та позитивна енергія, які панують у залі є натхненням для кожного з нас. Я хотів би щиро подякувати за вашу плідну працю та прагнення творити добро у такий непростий для українського народу час. Те, що ми зробили протягом цих двох років у галузі культури є результатом взаємодопомоги та віри один в одного. В минулому році ми відкрили музей Леонтовича та Меморіальний комплекс, де він похований. Маємо ідею створити потужний камерний хор імені Леонтовича, який би став візитівкою Вінниччини. Цей рік увійшов в історію, як час формування симфонічного оркестру Вінницької обласної філармонії. Не можу не згадати проведення в Тульчині феєричного дійства, яке має назву «Операфест Тульчин». У нас великі плани на наступний рік: ми плідно працюємо над ідеєю фестивалю, який триватиме три дні. Цьогоріч проведено ювілейний фестиваль Чайковського та джазовий фестиваль. Пишаємось тим, як розвивається наша бібліотечна сфера. Запевняю, влада є і буде вашим союзником і робитиме все задля того, щоб Вінниччина стала одним із найкращих культурних центрів в Україні».

Під час урочистостей керівники області нагородили Почесними грамотами Вінницької обласної державної адміністрації та Вінницької обласної Ради кращих працівників галузі культури. Також  працівники культури і майстри народного мистецтва Вінниччини були візнчені Почесними грамотами Міністерства культури України.

Під час урочистого заходу подільським меценатам було вручено почесні відзнаки «Покровитель культури – 2017». Відкриваючи церемонію нагородження, Ігор Івасюк підкреслив: «Вклад діячів культури  Вінниччини в національну пам’ять  та ідентичність є неперевершеним, оскільки саме культура береже нас як націю, як народ. Для українців притаманні такі глибокі традиції, як меценатство і підтримка діячів культури. Тільки у 2017 році від меценатів було залучено близько 7 мільйонів гривень додаткових коштів, які спрямовані на зміцнення матеріально-технічної бази та на підтримку митців і колективів області. Сподіваюсь, що такі традиції і надалі будуть продовжуватись».

До вітань також долучилися начальник управління культури і мистецтв ОДА Станіслав Городинський та керівники профспілки працівників культури. Після чого, розпочалася церемонія нагородження переможців конкурсу «Кращий за професією – 2017», де було відзначено молодих та досвідчених працівників галузі культури. Не залишилися поза увагою люди, які віддали значну частину свого життя служінню культурі. Ветеранів галузі культури Вінниччини  привітали  квітами та оплесками.

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації Валерія Коровія з питань протидії корупції та додержання законодавства з питань праці і зайнятості населення та захисту прав інвесторів
тел.: (0432) 61-45-26
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення

Архів новин

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6