Мир у нас знову буде. Ми його відновимо. Перемога України є безсумнівною для всіх адекватних людей у світі,- Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський: «Мир у нас знову буде. Ми його відновимо. Перемога України є безсумнівною для всіх адекватних людей у світі. Безпека у Європі також знову буде.Але має зникнути одна річ. Це збереження відносин – як політичних, так і бізнесових – за будь-яку ціну із тим, хто не поважає міжнародне право та не визнає договорів, які сам підписує»

Президент України Володимир Зеленський:«Мир у нас знову буде. Ми його відновимо. Перемога України є безсумнівною для всіх адекватних людей у світі. Безпека у Європі також знову буде.Але має зникнути одна річ. Це збереження відносин – як політичних, так і бізнесових – за будь-яку ціну із тим, хто не поважає міжнародне право та не визнає договорів, які сам підписує».

Фото: Kaoru Ng, Manu Brabo, Juan Carlos, David Guttenfelder.

——

We will have peace again. We will restore it. Ukraine's victory is undoubted for all adequate people in the world. There will also be security in Europe again.

But one thing must disappear.

This is the preservation of relations - both political and business - at any cost with those who do not respect international law and do not recognize the treaties they sign.

Photo: Kaoru Ng, Manu Brabo, Juan Carlos, David Guttenfelder.