Спорт- це також боротьба, це ваш фронт! Вами пишається Вінниччина і вся Україна, – Сергій Борзов під час зустрічі з вінницькими паралімпійцями

Для представників Вінницького регіонального центру «Інваспорт» завершення ХІІІ Зимових Паралімпійських ігор у Пекіні має воістину історичне значення. Збірна команда України впродовж змагань здобула 29 медалей (з них 11 золотих), це рекорд  для Зимових Паралімпійських ігор. Приємно усвідомлювати, що 9 медалей із скарбнички Паралімпіади-2022 – на рахунку спортсменів  із Вінницької області.

Паралімпійських чемпіонів Григорія Вовчинського, Ірину Буй, Олександра Казіка, його багаторічного гайда Сергія Кучерявого та директора регіонального центру «Інваспорт» Дмитра Лукавого  запросив сьогодні на зустріч в  ОВА Начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов.  

 «Спорт- це також боротьба, це ваш фронт! – зазначив Сергій Борзов під час зустрічі з паралімпійцями  - призерами та переможцями зимової  Паралімпіади- 2022.- Вінниччина та Україна пишається вами! Вінницькі спортсмени у загальному заліку завоювали 9 медалей: 4 золотих, 2 срібних, 3 бронзових!Це потужний внесок у престижне 2-ге місце для України у зимових іграх, де вона поступилася лише господарям змагань – команді Китаю».

У ході невимушеної розмови, начальник ОВА поцікавився чи виплатили спортсменам кошти за паралімпійські рекорди від Мінмолодьспорту, на що планують їх використати, які умови для підготовки до наступних змагань тощо. Приємно, що від держави спортсмени вже отримали  грошові винагороди на загальну суму 23 595 000грн.

Спортсмени-паралімпійці ділились проблемами і радощами, тривожились за рідну Вітчизну, яка зараз потерпає від рашистської агресії, мріяли про якнайшвидшу Перемогу і відбудову країни. А нові рекорди, звичайно ще будуть!

Наступні ігри  будуть в Італії, де щороку тренуються наші паралімпійці. Вони добре знають місцевість і сподіваються на нові медалі.

Варто нагадати,  які саме нагороди вибороли наші земляки  на ХІІІ Зимових Паралімпійських іграх 2022:

Григорій Вовчинський (УОРА) в класі стоячи

 золото в біатлоні- спринт 6 км;

 золото в лижних перегонах - відкрита естафета 4х2,5 км;

 срібло в біатлоні - середня дистанція 10 км;

 бронза біатлоні -  довга дистанція 12,5 км;

 бронза влижних перегонах - спринт.

 Ірина Буй (УОРА) в класі стоячи

 золото в біатлоні - середня дистанція 10 км;

 бронза в лижних перегонах -  дистанція 10 км.

 Олександр Казік та гайд Сергій Кучерявий (порушення зору)

 золото в біатлоні - довга дистанція 12,5 км;

 срібло в біатлоні - спринт 6 км.

 Наші спортсмени – найкращі, тож новим перемогам бути!