Глава Уряду ініціює створення Високої групи оцінки реформ в Україні

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ініціює створення невеликої групи Високого рівня, куди б увійшли представники урядів та експертного середовища, для оцінки програми реформ і інструментів змін в Україні. Про це Глава Уряду сказав, звертаючись до делегатів Другої конференції з питань реформ в Україні.

«Ми країна пострадянського простору, яка забезпечила чіткий фокус змін і пріоритетів. Ми почали народження нової європейської держави. Всього за три роки. Я хотів би швидше і якісніше, але не все залежить від мене. Все залежить від наших об’єднаних зусиль», - сказав Володимир Гройсман.

Він наголосив, що реформи йдуть в усіх сферах – від війська і соціального блоку до змін в державному управлінні і управлінні державними активами.

«Маю надію, що невдовзі буде створена група, з якою ми визначимо – що маємо сьогодні, що буде через рік і як побудувати довгострокову стратегію успіху. Ми можемо забезпечити спільний успіх. Для цього треба реальні зусилля – не тільки у виступах, а й у діях», - наголосив Прем’єр-міністр.

За його словами, Уряд України сьогодні вмотивований і заохочений – потенціалом і можливостями держави. «Тож хотів би заохотити партнерів, аби ми конкретними об’єднаними зусиллями змогли пришвидшити процес реформ, - сказав Володимир Гройсман. – Ми маємо перемогти. В тому числі, перемогти в боротьбі за демократію. І тут Україна демонструє безпрецедентне лідерство».

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації Валерія Коровія з питань протидії корупції та додержання законодавства з питань праці і зайнятості населення та захисту прав інвесторів
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення

Архів новин

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5