Валерій Коровій привітав новобранців військової частини 3008 зі складанням військової присяги

 

Понад 160 молодих воїнів військової частини 3008 Національної гвардії України 26 травня на площі Європейській склали присягу на вірність українському народу.

Урочистості розпочалися із вшанування пам’яті загиблих на Сході України захисників держави, затим відбулася офіційна церемонія складання солдатами присяги.

Зі знаменною життєвою подією призовників, їх рідних та близьких привітав голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій.

«Прийняття присяги на вірність народу України – це священний день, день, коли ви приймаєте на себе особливі зобов’язання, - звернувся з вітальним словом до військовослужбовців Валерій Коровій. – Честь і гідність українського воїна перевірена боями, перевіренавашими побратимами, які віддали своє життя на Сході України. І ми повинні бути гідними їхньої пам’яті. Україна переживає непрості часи, але це історичний період для кожного із нас, період усвідомлення власної причетності до долі  країни».

Голова облдержадміністрації висловив подяку батькам новобранців, а також зазначив, що нині перед державою стоять великі виклики. І хоч ситуація досить непроста, але Україна крок за кроком відновлюється, будуються дороги, створюються нові робочі місця.

«Ми повинні все зробити для того, щоб наші діти, онуки гордилися своєю державою і, гортаючи сторінки історії, бачили там нас, наші дії і наші помисли во ім’я майбутнього народу України», - наголосив Валерій Коровій.

Із визначним днем молодих воїнів привітали також заступник Вінницького міського голови Сергій Тимощук та заступник начальника Західного територіального управління Національної гвардії України по роботі з особовим складом Володимир Гавриляк.

На проходження військової служби новобранців благословивархієпископ Вінницький і Брацлавський Михаїл.

А на завершення заходу призовники продемонстрували свої вміння у показових виступах.

Загалом на вірність українському народу присягнув 161 військовослужбовець частини, з яких 150 – солдати строкової служби, ще 11 – служитимуть за контрактом.

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації Валерія Коровія з питань протидії корупції та додержання законодавства з питань праці і зайнятості населення та захисту прав інвесторів
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення

Архів новин

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5