Андрій Гижко: На сьогодні одним із першочергових завдань органів влади є турбота про безпечну життєдіяльність всіх верств населення, безперешкодне транспортне сполучення між населеними пунктами області та їх безперебійне енергозабезпечення

У кризовому центрі ГУ ДСНС України у Вінницькій області 6 січня в режимі відео конференції пройшла нарада з питань готовності органів управління та формувань цивільного захисту центральних та місцевих органів виконавчої влади до реагування на ускладнення погодних умов під головуванням Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка.

В обласній студії участь у нараді взяли перший заступник голови ОДА Андрій Гижко, головний рятувальник області Руслан Шевчук, представники служб цивільного захисту міста та області, служби доріг та медики.

Особливу увагу було приділено виконанню заходів, пов’язаних із прогнозованим ускладненням погодних умов. Адже за попередньою інформацією синоптиків у зв'язку з наближенням арктичного циклону на території Вінницької області очікується різке погіршення погодних умов, а саме: зниження температури вдень до 11-17° морозу, вночі до 13-19°, а місцями до 20-26°.

З метою забезпечення оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації та небезпечні події пов’язані з ускладненням руху транспорту, порушенням зв’язку і енергозабезпеченням населених пунктів, районним державним адміністраціям та службам цивільного захисту Вінничини доручено забезпечити готовність наявних сил та засобів до реагування у разі можливого ускладнення погодних умов.

Перший заступник голови ОДА Андрій Гижко наголосив, що одним із першочергових нагальних питань на сьогоднішній день постає перед органами влади турбота про безпечну життєдіяльність всіх верств населення, безперешкодне транспортне сполучення між населеними пунктами області та їх безперебійне енергозабезпечення.

Доповідаючи про стан готовності підрозділів Управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області начальник відомства, полковник служби цивільного захисту Руслан Шевчук підкреслив, що підрозділи Служби «101» готові до дій за призначенням та чергуватимуть у посиленому режимі. У повній бойовій готовності 57 одиниць спецтехніки, на добовому чергуванні перебуватиме близько 300 чоловік особового складу рятувальників. Також, у разі потреби, будуть додатково розгорнуті мобільні пункти обігріву. Пожежно-рятувальні підрозділи Вінницької області, у разі необхідності, нададуть людям всю необхідну допомогу, в межах своєї компетенції.

ГУ ДСНС України у Вінницькій області

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації з питань запобігання та виявлення корупції 
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення

Архів новин

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1