Андрій Гижко з робочою поїздкою відвідав Шаргородський район

З робочою поїздкою у Шаргородському районі 05 січня 2017 року перебував перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко.

Під час робочого візиту представник обласної влади ознайомився із здобутками та проблемами соціально-економічного та суспільно-політичного розвитку, а також щодо впровадження в районі інвестиційних проектів, які залучені протягом минулого року та заплановані в 2017 році.

Спілкуючись з представниками районної влади, Андрій Гижко окремо зупинився на питанні щодо участі району та територіальних громад в конкурсах, які передбачають залучення додаткових коштів, як на розвиток району, так і населених пунктів Шаргородщини, а також щодо забезпечення місцевих бюджетів фінансовим ресурсом на поточний рік.

Перебуваючи у Шаргородському районі, Андрій Гижко відвідав центральну районну лікарню, де ознайомився з роботою консультативної поліклініки, відділення екстреної невідкладної медичної допомоги, хірургічного відділення, лабораторії та пологового відділення.

Цього ж дня Андрій Гижко відвідав Зведенівську територіальну громаду та оглянув будівництво нового навчального закладу, яке через недостатність коштів, неможливо завершити вже протягом 25 років.

За словами голови РДА Катерини Кедик, завершення будівництва даного об’єкту стоїть на особистому контролі керівництва району. На даний час є певні проблеми подачі тепла у приміщення. Тому основним завданням, яке стоїть перед підрядною організацією – в найближчі строки ввести в дію котельні, що сприятиме продовженню проведення внутрішніх роботи.

Андрій Гижко поспілкувався із представником генеральної підрядної організації (м.Вінниця), начальником відділу освіти райдержадміністрації Володимиром Кутніком та Зведенівським сільським головою Віктором Бондаром та окреслив найближчий план дій для ефективного проведення робіт з підрядними організаціями щодо результативного завершення будівництва.

 

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації з питань запобігання та виявлення корупції 
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення

Архів новин

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1