На Вінниччині обговорено подальші кроки, щодо впровадження корекційних програм для осіб, які вчинили насильство в сім’ї

В рамках проведення щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 09 грудня 2016 року в області відбулося засідання робочої групи з питань попередження насильства в сім’ї Міжвідомчої ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

В заході взяли участь представники департаментів облдержадміністрації: соціальної та молодіжної політики, охорони здоров’я, а також Головного управління Національної поліції, управління патрульної поліції м. Вінниці, навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти Вінницької області, служби у справах дітей облдержадміністрації, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді облдержадміністрації, громадської організації «Прогресивні жінки». Мета заходу – обговорення стану реалізації державної політики у сфері попередження насильства в сім’ї у Вінницькій області та розгляду питань, які потребують міжгалузевої узгодженої співпраці щодо здійснення заходів у цьому напрямку.

На міжвідомчій раді розглядалися питання, які потребують міжгалузевої узгодженої співпраці у сфері попередження насильства в сім’ї, зокрема:
1. Розгляд проекту Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству».
2. Стан впровадження корекційних програм для осіб, які вчинили насильство в сім’ї у Вінницькій області: досягнення, виклики часу, проблеми, шляхи їх вирішення, зокрема:
- забезпечення фахівцями, які впроваджують такі програми, з числа представників органів та закладів освіти, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, органів та закладів охорони здоров’я;
- обговорення вимог до таких фахівців, якість проведення таких програм;
- забезпечення місця проведення корекційних програм;
- механізм залучення фахівців, які впроваджують корекційні програми;
- взаємодія органів поліції та фахівців, які впроваджують корекційні програми;
- направлення на корекційні програми осіб 16-18 років та робота з ними.

В ході засідання учасники обговорили проблемні питання, розглянули шляхи їх вирішення, надали конструктивні пропозиції щодо підвищення ефективності роботи.

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації Валерія Коровія з питань протидії корупції та додержання законодавства з питань праці і зайнятості населення та захисту прав інвесторів
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення

Архів новин

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4