ОГОЛОШЕННЯ про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку Регіонального плану управління відходами Вінницької області на період до 2030 року

Вінницькою обласною державною адміністрацією оприлюднюється проєкт документа державного планування та звіт про стратегічну екологічну оцінку Регіонального плану управління відходами Вінницької області на період до 2030 року.

Зауваження і пропозиції до Звіту про стратегічну екологічну оцінку та Регіонального плану управління відходами Вінницької області на період до 2030 року подаються до Управління розвитку територій та інфраструктури Вінницької обласної державної адміністрації: 21021, м. Вінниця, вул. В. Порика, буд. 29, тел. (0432)-43-74-08, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

При наданні пропозицій та зауважень електронною поштою прохання окремо повідомити про це за телефоном (0432)-43-74-08.

Відповідальна особа – Зонова Марія Володимирівна. Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів з дня оприлюднення повідомлення і триває з 15 липня 2020 року по 13 серпня 2020 року включно.

 

 

Повідомлення про оприлюднення.pdf

Регіональний план управління відходами.pdf

Звіт.pdf