ОГОЛОШЕННЯ! До уваги громадських організацій, суб’єктів підприємництва!

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги  громадських організацій, суб’єктів підприємництва!

 

 Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку  облдержадміністрації, як головний розпорядник коштів  обласного бюджету, відповідно до  Положення про організацію та проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи), затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 17.04.2018 року №315 (зі змінами) зареєстрованим Головним територіальним управлінням юстиції у Вінницькій області 25.04.2018 року за №58/1554, оголошує конкурс на виконавця (Виконавчого адміністратора) з організації та проведення  конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи).

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ

Мета

Відбір виконавця  з організації та проведення  конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи)

Завдання

 

ü організація та проведення  інформаційної кампанії щодо популяризації Конкурсу

ü організація та проведення для учасників Конкурсу консультацій, семінарів з підготовки, написання та оформлення бізнес-планів

ü підготовка допоміжних навчальних матеріалів для учасників семінарів

ü організація конкурсного відбору бізнес-планів

ü підготовка звіту про проведення Конкурсу

ü моніторинг реалізації  бізнес-планів переможців Конкурсу

 

Термін виконання завдання

протягом 2020 року

 

Кваліфікаційні  вимоги до учасників  конкурсу

 

До участі у конкурсі запрошуються громадські організації, юридичні особи, які мають досвід організації та проведення конкурсів,  та як мінімум 3 роки працюють у  наступних напрямках: 

ü підготовка презентаційних та інформаційних кампаній

ü організація та проведення  навчальних семінарів, тренінгів (особлива умова - наявність кваліфікованих власних тренерів)

ü практична робота в започаткуванні підприємницької діяльності

ü розробка, реалізація та супровід проектів спрямованих на розвиток бізнесу їх моніторинг і аналіз

 

 

Для участі у конкурсі  необхідно подати  наступні документи:

 

  1. ЛИСТ-ЗАЯВКУ на участь у конкурсному відборі виконавця з організації та проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи), яка повинна містити наступне:

 

1)  Інформацію про  учасника: Назва організації:_______________________________________________________П.І.Б.керівника:_________________________________________________________
Адреса організації: ________________________________________________
Телефон, факс: ____________________ e-mail: _______________________

2) Короткий опис діяльності та опис досвіду з організації та проведення конкурсів, семінарів, тренінгів, тощо (за останні 2 роки) та документи, що підтверджують  відповідність кваліфікаційних вимог  тренерів. 

  1. КОШТОРИС ВИТРАТ на організацію та проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи) відповідно до технічного  завдання,  в тому числі за  джерелами  фінансування.

 

  1. КОПІЮ Статуту організації.

 

Документи для участі у конкурсі (в паперовому та електронному вигляді) подаються до Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації за адресою: м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе, 7 (книжка), 8 поверх, кімн. 823, 820, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Термін прийому документів: до 16:00 год. 20 лютого 2020 року.

Додаткова інформація за тел: 66-14-24, 66-14-34.