ОГОЛОШЕННЯ! До уваги громадських організацій, спілок, асоціацій підприємців

Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації оголошує конкурс виконавця на  організацію та проведення  семінару- презентації  державної програми «Доступні  кредити 5-7-9%».

Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації, як головний розпорядник коштів обласного бюджету, в рамках виконання Плану дій реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області на період до 2020 року

оголошує конкурс виконавця на  організацію та проведення  семінару- презентації  державної програми «Доступні  кредити 5-7-9%».

Проведення вказаного заходу передбачає фінансову підтримку за рахунок коштів обласного бюджету.

 

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ

 

1. Мета

Відбір виконавця  з організації та проведення семінару-презентації

2. Завдання

 

-    провести інформаційну компанію про проведення заходу серед діючого мікро- та малого бізнесу та початківців в бізнесі;

-    забезпечити участь у заході не менше 100 учасників;

-    забезпечити зйомку фотографій та відео сюжетів заходу із записом інтерв`ю, кава-паузи;

-    забезпечити подання звіту про проведення семінару-презентації, який включає опис проведених заходів, отримані результативні (якісні та кількісні)  показники, фото звіт.

3. Кваліфікаційні  вимоги, яким мають відповідати учасники  конкурсу

 

До участі у конкурсному відборі запрошуються громадські та неприбуткові організації, які мають досвід організації та проведення семінарів,  тренінгів та як мінімум 1 рік працюють у напрямках пов’язаних із розвитком бізнесу.

4.Термін  проведення         

 лютий  2020 року

 

 

Для участі  у конкурсному відборі необхідно  в термін до 18:00 год. 19  лютого 2020 року подати до Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації (м.Вінниця, вул. Хмельницьке шосе,7(Книжка), 8 поверх кімн.820, 823, е-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

 

  1. Лист-заявку на участь у конкурсі, який повинен містити інформацію про  відповідність заявника  кваліфікаційним вимогам Технічного завдання;
  2. Кошторис витрат на організацію та проведення заходу;
  3. Копію Статуту організації.

 

Довідки  за тел. 66-14-24, 66-14-34