Розпочато відбір учасників до освітнього проекту «EU Study Days» Представництва Європейського Союзу в Україні

«EU Study Days» (Єврошколи) - освітній проект, що дає можливість українським студентам та випускникам ВНЗ дізнатися більше про Європейський Союз. Це проект Представництва Європейського Союзу в Україні, який здійснюється Українським освітнім центром реформ.

Освітній проект «EU Study Days» триватиме з березня до червня 2021 року. Цьогоріч заплановано проведення 12 онлайн-модулів. Кожен модуль передбачає вебінар за участі співробітників Представництва ЄС, а також провідних європейських і українських експертів. Всі учасники отримають інформаційні матеріали та зможуть перевірити свої знання склавши тест.

Дедлайн подачі анкет – 1 березня до 23:00.

Навчання відбудеться у березні-червні.

Заповнюйте анкету для участі в «EU Study Days»: http://bit.ly/EUStudyDays2021

«EU Study Days» - проєкт Представництва Європейського Союзу в Україні «European Union in Ukraine», який сприяє розвитку мережі української молоді для комунікації, обміну досвідом, співпраці та впровадження спільних ініціатив.

Детально про умови участі: http://bit.ly/EUSD2021

За додатковою інформацією звертатись за адресами: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.