Розпорядження №740 від 27 грудня 2011 року

10.01.2012 |

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯвід 27 грудня 2011 року № 740Про затвердження Порядку фінансування витрат на поховання або відшкодування витрат на здійснене поховання учасників
бойових дій та інвалідів війни за рахунок субвенції з обласного бюджету

Відповідно до законів України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, “Про поховання та похоронну справу” та постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 року № 1445 “Про затвердження Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій і інвалідів війни”:

1. Затвердити Порядок фінансування витрат на поховання або відшкодування витрат на здійснене поховання учасників бойових дій та інвалідів війни за рахунок субвенції з обласного бюджету, що додається.

2. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації (Копачевський М.А.) забезпечувати своєчасне перерахування субвенції з обласного бюджету районним бюджетам та бюджетам міст обласного значення згідно з поданими заявками районних, міських фінансових управлінь та департаменту фінансів Вінницької міської ради.

3. Головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації (Новіцький О.А.) здійснювати методичне забезпечення та координацію дій щодо організації безоплатного поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій та інвалідів війни.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 8 липня 2005 року № 259 “Про затвердження Порядку фінансування видатків районних бюджетів та бюджетів міст обласного значення на здійснення витрат, пов’язаних із похованням учасників бойових дій за рахунок субвенції з обласного бюджету”.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Барецького В.І.


Перший заступник голови
облдержадміністрації І. МОВЧАН


Дод_Ro 740.doc