РОЗПОРЯДЖЕННЯ №720 від 04 жовтня 2016 року

13.10.2016 |

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ


від 04 жовтня 2016 року № 720Зареєстровано в Головному
управлінні юстиції у Вінницькій
області 10 жовтня 2016 року за № 37/1289
Про затвердження Умов конкурсу
з перевезення пасажирів на міжміських
і приміських автобусних маршрутах
загального користування, що не
виходять за межі території області
(внутрішньообласні маршрути)

.
Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про автомобільний транспорт», постанов Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року № 176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» та від 03 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», з метою відбору юридичних або фізичних осіб-підприємців, які забезпечуватимуть потрібні обсяги та якість пасажирських перевезень:

1. Затвердити Умови конкурсу з перевезення пасажирів на міжміських і приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області (внутрішньообласні маршрути), що додаються.

2. Юридичному відділу апарату облдержадміністрації подати це розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.

3. Це розпорядження набирає чинності з дня офіційного опублікування у місцевих засобах масової інформації, крім підпункту 13.1 пункту 13 Умов конкурсу з перевезення пасажирів на міжміських і приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області (внутрішньообласні маршрути), який набирає чинності з 01 січня 2017 року.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Броварника В.М.


Голова обласної державної
адміністрації
В. КОРОВІЙ

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження голови
облдержадміністрації
04 жовтня 2016 року № 720


Зареєстровано в Головному управлінні
юстиції у Вінницькій області
10 жовтня 2016 року за № 37/1289


У М О В И
конкурсу з перевезення пасажирів на міжміських і приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області (внутрішньообласні маршрути)


1. Умови конкурсу з перевезення пасажирів на міжміських і приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області (внутрішньообласні маршрути) (далі – Умови), розроблено відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», постанов Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року № 176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», від 03 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», наказу Міністерства транспорту та зв'язку України від 12 квітня 2007 року № 285 «Про затвердження Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 травня 2007 року за № 499/13766, і визначають умови перевезень пасажирів, які повинні виконувати автомобільні перевізники, визначені на відповідному об'єкті конкурсу.

2. Ці Умови є обов'язковими для членів конкурсного комітету із визначення автомобільних перевізників на міжміських і приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області (внутрішньообласні маршрути), та перевізників-претендентів. Терміни в цих Умовах вживаються у значенні, наведеному в законодавстві у сфері автомобільного транспорту.

3. Організатором на міжміських і приміських маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області (внутрішньообласні маршрути) є Вінницька обласна державна адміністрація.

4. Обґрунтована структура парку автобусів, що працюватимуть на маршруті загального користування, має відповідати таким критеріям:

4.1. Сфера використання автобусів за видами сполучень:
на приміських автобусних маршрутах загального користування повинні бути задіяні автобуси категорії М2 класу А та В та (або) категорії М3 класу А, В та І, II, III;
на міжміських внутрішньообласних маршрутах протяжністю до 150 км - категорії М2 класу А та В та (або) категорії М3 класу А та В, II та III;
на міжміських внутрішньообласних маршрутах протяжністю понад 150 км - категорії М3 класу В, II та III.

4.2. Перевізник-претендент зобов’язаний мати достатню кількість транспортних засобів для виконання перевезень, що визначені для обслуговування об’єкту конкурсу та перевезень, які повинні виконуватися відповідно до чинних договорів. Достатня кількість транспортних засобів визначається як кількість автобусів, необхідних для виконання перевезень, та кількість резервних транспортних засобів, яка становить 10 відсотків для приміського сполучення та 20 відсотків для міжміського сполучення.

5. Не допускаються до участі у конкурсі перевізники-претенденти відповідно до статті 45 Закону України «Про автомобільний транспорт» та пункту 12 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081.

6. Рухомий склад, що пропонується перевізником-претендентом для перевезення пасажирів на маршрутах, повинен за технічними та екологічними показниками відповідати вимогам чинного законодавства у сфері автомобільного транспорту.

7. Перевезення пасажирів на маршрутах повинно здійснюватися згідно з державними соціальними нормативами у сфері транспортного обслуговування.

8. Перевізник, який здійснює перевезення пасажирів, повинен забезпечувати пільгові перевезення пасажирів, які відповідно до законодавства користуються такими правами.

9. Об'єктами конкурсу визначаються міжміські і приміські автобусні маршрути загального користування, які затверджуються розпорядженням голови облдержадміністрації.

10. На кожному об'єкті конкурсу, який включає приміські автобусні маршрути загального користування, перевізник повинен забезпечити роботу не менш як одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

11. Договір з переможцем конкурсу укладається на термін від трьох до п'яти років.

12. Договір з переможцем конкурсу у разі відсутності в нього автобусів, що відповідають умовам конкурсу, укладається на один рік.

13. Для забезпечення належної якості та безпеки перевезень пасажирів на автобусних маршрутах встановлюються додаткові умови щодо:

13.1. Наявності у перевізника GPS приладів сертифікованих UCRF (Українським державним центром радіочастот), встановлених на транспортних засобах, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті.
Наявності договору про надання доступу до телеметричних даних приладів, встановлених на транспортних засобах перевізника та відображення цих даних на сервері Оперативного диспетчерського центру (ОДЦ) Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації.

13.2. Надання перевізником-претендентом по кожному об’єкту конкурсу в паперовому та електронному вигляді інформації (на компакт-диску), зокрема фото автобусів, що пропонуються (державний номерний знак, загальний вигляд, салон) та фото матеріально-технічної бази.


Директор Департаменту житлово-
комунального господарства,
енергетики та інфраструктури
облдержадміністрації
С.А. ВОЛКОВ