На Вінниччині зареєстровано 1393 випадки COVID – 19, одужали – 851 особа

Про загальну ситуацію в області щодо рівня захворюваності на COVID – 19 повідомив голова облдержадміністрації Владислав Скальський.

«На сьогодні в області одужали 851 особа, в тому числі 64 дитини та 211 медичних працівників, що підтверджено негативними результатами повторних лабораторних досліджень. За інформацією Вінницького обласного лабораторного Центру МОЗ України, в області з початку спостережень зареєстровано2026 підозр на коронавірусну інфекцію. У 1393 випадках виявлено коронавірус, в тому числі у 111 дітей. Зокрема, COVID – 19 виявлено у 72 дітей з м.Вінниці та у 7 дітей з Вінницького району. У Хмільницькому районі на коронавірусну інфекцію захворіли 6 дітей, а в Гайсинському, Жмеринському та в Липовецькому – по 4. У Тростянецькому та в Калинівському районах – по 3 випадки COVID – 19 серед дитячого населення, у Барському районі – 2, у Козятинському, Літинському, Могилів-Подільському, Немирівському, Томашпільському та у Чернівецькому районах – по 1 випадку серед дітей», - повідомив Владислав Скальський.

Загалом, лабораторно підтверджені випадки зареєстровані:  у м.Вінниці 815, у Вінницькому районі – 100, в Калинівському - 82, у  Жмеринському - 73, в Хмільницькому - 54,  у Могилів-Подільському районі - 31,  у Тиврівському -27, в Тростянецькому район - 24, у Літинському -21, в Липовецькому – 20,  у Барському та в Погребищенському районах  – по 19,  в Козятинському – 18, у Гайсинському – 15.

По 11 випадків COVID – 19 зареєстровано в Немирівському та Томашпільському районах, по 7 – в Ямпільському та в Іллінецькому.

У Тульчинському, Мурованокуриловецькому та в Чернівецькому районах виявлено по 6 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, а в Бершадському та в Оратівському – по 5, у Крижопільському районі та в м.Ладижині – по 4.

Два випадки зареєстровано в Шаргородському районі, а також один випадок – у Чернівецькому.

Впродовж останньої доби в лабораторіях ОЛЦ досліджено 454 зразка матеріалів  від осіб з підозрою на коронавірусну інфекцію та від контактних осіб. В 24 випадках отримано позитивний результат.

Всього в лабораторіях обласного Центру МОЗ України протестовано 25867 зразків матеріалів. Наразі в лабораторіях обласного лабораторного Центру в наявності 144 набори реагентів для проведення досліджень методом полімеразної ланцюгової реакції. 

На жаль, в області 23 летальних випадки: 13 зареєстровано у м.Вінниці, 3 – у Вінницькому районі, 2 – в Калинівському, а також по одному випадку в Жмеринському, Козятинському, Літинському, Хмільницькому та в Чернівецькому районах області.