ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ" 

протидії поширенню коронавірусу в області

 

«103» – для вирішення медичних питань, пов’язаних з коронавірусом;

«0 800 216 433» – для вирішення усіх немедичних питань, пов’язаних із протидією поширенню коронавірусу в області

 

 

За минулу добу в Україні проти COVID-19 було щеплено 2913 осіб. З них вакциновано 1 дозою – 2913 людей, завершили вакцинацію (отримали 2 дози) –  0 осіб. Усього з початку кампанії з вакцинації щеплено 12 481 особу, всі вони отримали 1 дозу вакцини

Сьогодні, 5 березня, у форматі відеоконференції заступник голови ОДА Сергій Здітовецький провів щоденне ранкове засідання оперативного штабу із запобігання та протидії поширенню на території Вінницької області COVID-19

Міністерство охорони здоров'я України нагадує, що попри посилення карантинних обмежень у зв'язку зі зростанням захворюваності на COVID-19 в країні триває вакцинація від коронавірусної хвороби.

3 березня на вулицях Вінниці ювенальні поліцейські обласного главку поліції провели роз’яснювальну роботу з дітьми та підлітками щодо безпечного користування Інтернетом та соцмережами. 

Сьогодні, 4 березня, у форматі відеоконференції заступник голови ОДА Сергій Здітовецький провів щоденне ранкове засідання оперативного штабу із запобігання та протидії поширенню на території Вінницької області COVID-19.

Про безпеку та ефективність використання вакцин від коронавірусної хвороби розповів заступник директора Вінницького обласного центру громадського здоров’я Олег Лук’янович.

Сьогодні, 26 лютого, у форматі відеоконференції заступник голови ОДА Сергій Здітовецький провів щоденне ранкове засідання оперативного штабу із запобігання та протидії поширенню на території Вінницької області COVID-19.

Рішення про  введення на території Вінницької області додаткових обмежувальних заходів на період адаптивного карантину було прийнято на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Впродовж минулої доби всіма лабораторіями  області досліджено 2075 зразків на COVID-19 (в т.ч. ОЛЦ – 1520, Меділабс-501,  Центр СНІДу-15 міський лікувально-діагностичний центр-39).

Відповідно до індикаторних показників для визначення регіонів зі значним поширенням COVID-19 станом на 23.02.2021 на території Вінницької області встановлено помаранчевий рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19

Категорії

Сторінка 1 із 29