Регламент видачі дозволу на розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів у Вінницькій області

Головне управління економіки облдержадміністрації

ПОГОДЖЕНО
Міський голова м. Вінниці
В.Б.Гройсман

( підпис )
_______________________________
(підпис)
МП (печатка)

«_20_» «_02________» 2013 р
ЗАТВЕРДЖЕНО
Заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації
Г.Г.Дерун
( підпис)
________________________________
(підпис)
МП ( печатка)

«_25_» «__02______» 2013 р

№ 233/5


РЕГЛАМЕНТ
видачі дозволу на розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів у Вінницькій області

Головне управління економіки облдержадміністрації
(найменування органу, що видає документ дозвільного характеру)
Зміст регламенту
Опис регламенту
Нормативно-правові акти, що стосуються надання послуги - Закон України «Про рекламу» від 11.07.2003 р. № 1121- IV;
- Закон України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» від 06.09.2005 р. № 2806-IV;
- Закон України «Про автомобільні дороги» від 08.09.2005 р. № 2862-IV;
- Закон України «Про адміністративні послуги» від 06.09.2012 р. № 5203-VІ;
- Постанова Кабінету Міністрів України від 05.12.2012 року № 1135 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів»;
- Постанова Кабінету Міністрів України від 07.12.2005 року № 1176 «Про затвердження форми заяви на одержання суб'єктом господарювання або уповноваженою ним особою документів дозвільно характеру»;
- Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 31 січня 2013 року № 47 «Про робочий орган щодо організації діяльності з видачі дозволів н00а розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів».
Перелік категорій одержувачів Суб'єкти господарювання
Перелік документів, необхідних для надання послуги - Заява за формою, затвердженою Постановою Кабінету Міністрів України від 07.12.2005 року № 1176 «Про затвердження форми заяви на одержання суб'єктом господарювання або уповноваженою ним особою документів дозвільно характеру».
- Погодження на розміщення зовнішньої реклами з:
1. управлінням державної автомобільної інспекції УМВС України у Вінницькій області та службою автомобільних доріг у Вінницькій області - у разі розміщення зовнішньої реклами в межах смуги відведення автомобільних доріг загального користування;
2. управлінням культури та туризму облдержадміністрації - у разі розміщення зовнішньої реклами на пам'ятках історії і архітектури та в межах зон охорони пам'яток національного або місцевого значення;
3. власником місця розташування рекламного засобу або уповноваженим ним органом (особою).
- Копія договору про право на тимчасове користування місцем розташування рекламного засобу, завірена власником такого місця або уповноваженим ним органом (особою).
Склад і послідовність дій одержувача та адміністративного органу, опис етапів надання послуги - Послідовність дій одержувача послуги:
1. Подання до державного адміністратора заяви та повного пакету документів, визначених у попередньому розділі цього Регламенту;
2. В разі необхідності усунення причин відмови у видачі дозволу в установленому законодавством порядку та повторне звернення до державного адміністратора з пакетом документів щодо отримання дозволу.
- Послідовність дій адміністративного органу:
1. Розгляд заяв замовників зовнішньої реклами про видачу дозволу, видачу дубліката та анулювання дозволів.
2. Підготовка проекту розпорядження голови облдержадміністрації про видачу дозволу, відмову у його видачі, анулювання дозволу.
3. Оформлення на підставі відповідного розпорядження дозволу за зразком.
4. Передача документів (дозволу/відмови) державному адміністратору для їх видачі.
5. Створення та поповнення інформаційного банку даних.
Строк надання послуги, а також строк здійснення дій, прийняття рішень у процесі надання послуги 10 робочих днів з дня реєстрації заяви на отримання дозволу.
Перелік підстав для відмови у наданні послуги Підстава для відмови є:
- подання суб'єктом господарювання неповного пакету документів, необхідних для одержання документа дозвільного характеру, згідно із встановленим вичерпним переліком;
- виявлення в документах, поданих суб'єктам господарювання, недостовірних відомостей;
- негативний висновок за результатами експертиз та обстежень або інших технічних оцінок, необхідних для видачі документа дозвільного характеру.
Опис результату, який повинен отримати одержувач Заявник отримує дозвіл на розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів у Вінницькій області.
Платність або безоплатність надання послуги та розмір плати, якщо вона передбачена Безоплатно.
Вимоги до посадових осіб, які безпосередньо надають послугу та їх кваліфікація Вимоги встановлені законодавством України про державну службу, нормативно-правовими актами облдержадміністрації та положенням про Головне управління економіки облдержадміністрації
Місце надання послуги з урахуванням транспортної та пішохідної доступності м. Вінниця,
вул. Соборна, 59
«Прозорий офіс»
Режим роботи органу, порядок прийому одержувачів, у тому числі можливість одержання бланків запитів про надання послуги та їх реєстрації Прийом та видача документів здійснюється у робочий час державним адміністратором:

понеділок-четвер з 9-00 до 17-00 години.
п’ятниця з 9-00 до 16-00 години.
обідня перерва: без перерви.
Черговість надання послуги у випадку перевищення попиту на послугу над можливістю її надання без очікувань, у тому числі терміни і умови очікування надання послуги Послуга надається в порядку надходження оформлених документів.
Вимоги до інформаційного забезпечення одержувача при звернені та у ході надання послуги Інформація про цей Регламент надається одержувачу безкоштовно шляхом розміщення в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Вінницької обласної державної адміністрації: www.vin.gov.ua та на веб-сайті Головного управління економіки облдержадміністрації www.ueco.vininvest.gov.ua. Консультації можна отримати за контактним телефоном: (0432) 66-11-80 та у визначені дні і години в «Прозорому офісі».
Порядок подачі, реєстрації і розгляду скарг на недотримання регламенту Скарга на недотримання Регламенту може адресуватись до Головного управління економіки облдержадміністрації і розглядається згідно з чинним законодавством. Скарга надсилається поштою на адресу Головного управління: 21036, м.Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7.
Порядок виправлення можливих недоліків наданої послуги і відшкодування збитків одержувачу Управління може з власної ініціативи або за заявою осіб, які подали документи, виправити допущені технічні помилки в дозволі. Відшкодування збитків не передбачено.
 

Начальник головного управління
економіки облдержадміністрації Андрій ГИЖКО

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації Валерія Коровія з питань протидії корупції та додержання законодавства з питань праці і зайнятості населення та захисту прав інвесторів
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення

Архів новин

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4