Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

«Про затвердження тарифів на платну послугу, що надається комунальною установою – Тиврівською центральною районною лікарнею»

Повідомлення про оприлюднення проекту
регуляторного акту - розпорядження
«Про затвердження тарифів на платну послугу, що надається комунальною
установою – Тиврівською центральною районною лікарнею»

Департамент охорони здоров’я Вінницької облдержадміністрації повідомляє про розробку проекту розпорядження «Про затвердження тарифів на платну послугу, що надається комунальною установою – Тиврівською центральною районною лікарнею», підготовлений з метою створення сприятливих умов для надання своєчасних і якісних медичних послуг громадянам.
З текстом проекту розпорядження та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитись на веб-сайті: http://www.vin.gov.ua/.
Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.
Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу надаються до Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації за адресою: 21036, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7, к. 200 (канцелярія), тел. 66-12-11 (факс) або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та представництва Державної регуляторної служби України: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11 або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Директор Департаменту
Л.О. Грабович

Проект розпорядження.doc   Тарифи_мед огляди.docx