Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Проект розпорядження «Про затвердження тарифів на платні послуги, що надаються комунальним підприємством «Козятинська центральна районна лікарня Вінницької обласної ради»

Повідомлення про оприлюднення проекту
регуляторного акту розпорядження голови Вінницької обласної державної адміністрації ’’Про затвердження тарифів на платні послуги, що надаються комунальним підприємством Козятинська центральна районна лікарня Вінницької обласної ради’’

Департамент охорони здоров’я Вінницької облдержадміністрації повідомляє про розробку проекту розпорядження «Про затвердження тарифів на платні послуги, що надаються комунальним підприємством «Козятинська центральна районна лікарня Вінницької обласної ради», підготовлений з метою створення сприятливих умов для надання своєчасних і якісних медичних послуг громадянам.
З текстом аналізу регуляторного впливу можна ознайомитись на веб-сайті: http://www.vin.gov.ua/.
Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.
Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу надаються до Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації за адресою: 21036, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7, к. 200 (канцелярія), тел. 66-12-11 (факс) або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та представництва Державної регуляторної служби України: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11 або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Директор Департаменту
Л.О.Грабович