Громадська організація "ПРАВО"

 Повна назва ГО Хмільницька районна громадська організація "ПРАВО"
 Скорочена назва ГО Громадська організація "ПРАВО"
 Код ЄДРПОУ 34214292
 Дата реєстрації  29.04.2005
 Місце знаходження (фактична адреса) Районний Будинок культури, проспект Свободи, 12, м. Хмільник, Вінницька область
 Посилання на сайт, сторінку в соц.мережах    Сайт організації "ПРАВО"
  ГО "ПРАВО"
 
 

Керівник організації

 

Дорох

Віталій Володимирович

 

 

Цілі

- формування дієвої комунікації між громадою, суспільними, комерційними і владними інституціями різних рівнів та безпосередньо членами громади.
- сприяння у побудові в Україні демократичної правової держави заснованої на принципах забезпечення прав людини;
- сприяння протидії корупції та здійснення контролю за діяльністю органів влади.

 

Напрями діяльності

- розвиток громад;
- захист прав людини;
- протидія корупції.

 

Реалізовані проекти, ініціативи, заходи 

Проект "Створення системи безоплатної правової допомоги в Хмільницькій громаді". Мета проекту: посилити спроможність Хмільницької міської ОТГ вирішувати правові проблеми через розробку та затвердження програми забезпечення населення безоплатною правовою допомогою, проведення інформаційних та навчальних заходів, зменшення в локальних НПА кількості факторів, які перешкоджають реалізації прав членів громади, а також започаткування діалогу, за участі всіх зацікавлених сторін.

«Правова допомога – кожній сільській громаді». Мета проекту: покращити забезпечення мешканців сільських громад Хмільницького району безоплатною правовою допомогою». Проект реалізовується в рамках реалізації Програми забезпечення безоплатною правовою допомогою населення Хмільницького району на 2019-2020 роки.

«Електронна демократія: інформуємо, навчаємо, аналізуємо». Мета проекту: створити умови для ефективного розвитку електронної демократії у Вінницькій області.
Проект реалізовується в рамках Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2019-2021 роки.

«Хмільник туристичний: робимо перші кроки». Проект реалізується за фінансування Уряду Канади через Фонд підтримки ініціатив з демократичного врядування та розвитку проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Мета проекту – підвищити туристичну привабливість міста Хмільника через підвищення рівня інформування туристів і підприємців про наявні активи громади та туристично привабливі об’єкти, розвиток фестивальної діяльності та створення музею місцевого самоврядування.

«Інструменти місцевої демократії в об’єднаних громадах: долаємо перешкоди». Проект підтримано Міжнародним фондом «Відродження». Мета проекту – Підвищити спроможності членів Вапнярської, Іллінецької та Вороновицької ОТГ, що проживають переважно на території периферійних населених пунктів об’єднаних територіальних громад, щодо комунікації із органами місцевого самоврядування через використання інструментів місцевої демократії, а саме: загальних зборів за місцем проживання, місцевих ініціатив, громадських слухань та електронних петицій;

Проект «Формування безпечного середовища: спільна справа поліції та громади». Мета проекту – сформувати сталі зв’язки між поліцією, міською владою та громадськістю в місті Хмільнику для впровадження підзвітності поліції, встановлення та підтримання правопорядку, попередження злочинності, розвитку безпечного середовища в громаді. Проект підтримано Міжнародним фондом «Відродження».

Проект «Безоплатна правова допомога в Хмільницькому районі: посилюємо правові можливості громад». Мета проекту – забезпечити інституційний розвиток та покращення змістовної діяльності мережі правових консультантів, яка була створена громадською організацією «ПРАВО» в Хмільницькому районі Вінницької області. Проект підтримано Міжнародним фондом «Відродження».

Проект «Реалізація права на безоплатну правову допомогу в сільських громадах Вінницької області» в рамках конкурсу міні-грантів програми «Просування молодіжного активізму в Центральній Україні» та за сприяння Національного фонду на підтримку демократії (NED). Проект спрямовано на моніторинг реформування системи безоплатної правової допомоги в 7 районах Вінницької області. В рамках проекту планується дослідити стан реформи, провести наліз отриманих результатів, розробити рекомендації представникам цільових груп, а також поширити результати моніторингу та напрацьовані пропозиції за результатами його проведення серед представників цільової групи та громадськості.

Проект, спрямований на розробку Дорожньої карти розвитку малого та середнього підприємництва в місті Хмільнику Вінницької області, реалізований за підтримки Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні».

Проект «Кожен має право на безоплатну правову допомогу». Мета проекту – Забезпечити формування та підтримку стійкої організаційної й фінансової основи для надання безоплатної первинної правової допомоги в громадах Хмільницького району Вінницької області. Проект підтримано Міжнародним фондом «Відродження».
Проект «Громадянське суспільство та влада знають як виявити, запобігти та врегулювати конфлікт інтересів». Проект реалізовано за фінансової підтримки ТІ Україна та Європейського Союзу в межах проекту «Залучення громадянського суспільства до моніторингу політики щодо конфліктів інтересів», за підтримки ТІ-Молдова.

Проект «Регуляторна політика без корупції». Мета проекту – усунути корупційні ризики в регуляторних актах, що були затверджені Хмільницькою міською радою та її виконавчим комітетом Проект став переможцем конкурсу малих проектів «Сприяння зменшенню корупційних проявів на місцевому/регіональному рівні» за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії.

Проект «Правова допомога на селі: розширюємо Мережу правових консультантів». Мета проекту – Зменшити правову ізоляцію мешканців сільських населених пунктів Хмільницького району Вінницької області шляхом розширення мережі правових консультантів Центру правової інформації та консультацій. Проект реалізується за підтримки Української Гельсінської спілки з прав людини.

Проект «Державні закупівлі в Хмільнику – під надійний громадський контроль». Мета проекту – Підвищити прозорість закупівель, що здійснюються за державні кошти в місті Хмільнику шляхом здійснення громадського контролю за процесом державних закупівель, виявлення, оприлюднення й оскарження фактів порушення законодавства при їх проведенні, а також запровадження Стандарту відкритості та прозорості державних закупівель для органів місцевого самоврядування України, який було розроблено Transparency International Україна. Проект підтримано Міжнародним фондом «Відродження».

 

Контакти:  Телефон: 04338-2-00-30
                      E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.