Громадська організація "ДІАЛОГ"

 

 Повна назва ГО Центр аналізу та розвитку громадських комунікацій "ДАЛОГ"
 Скорочена назва ГО Центр "ДІАЛОГ"
 Код ЄДРПОУ 37380354
 Дата реєстрації 13.10.2010
 Місце знаходження (фактична адреса) м. Вінниця, вул. 600-річчя, 21
 Посилання на сайт, сторінку в соц.мережах   ГО "ДІАЛОГ"
   

Керівник організації

 

Бондаренко

Сергій Васильрвич

 

 

 

Цілі

Підтримка свободи слова, сприяння розвитку засобів масової інформації, громадських комунікацій, народної дипломатії, державного управління, місцевого самоврядування та неприбуткових організацій, як інструменту демократизації суспільства.

 

Напрями діяльності

1. Розвиток та підтримка громадянського та інформаційного суспільства.
2. Сприяння створенню та підтримка позитивного іміджу держави серед місцевої, української та міжнародної спільноти.
3. Дослідження проблем розвитку громадських комунікацій, місцевого та державного врядування, народної дипломатії, засобів масової інформації, політики, культури, релігії, права, освіти, економіки та інших сфер суспільного життя.
4. Організація та проведення лекторіїв, круглів столів, семінарів, конференцій, виставок, консультацій, інших освітніх та просвітницьких заходів, у т.ч. міжнародних.
5. Розробка проектів рішень, проведення громадської експертизи та громадського моніторингу діяльності органів державної влади та управляння, місцевого самоврядування;
6. Розробка пропозицій до проектів законодавчих та нормативних актів, поправок до них, які стосуються статутної діяльності.
7. Надання консультацій у межах статутної діяльності, виконання на замовлення державних органів влади та місцевого самоврядування, юридичних та фізичних осіб, у т.ч. іноземних, проектів та досліджень.
8. Проведення досліджень та вивчення громадської думки, у т.ч. з питань статутної діяльності Організації;

 

Реалізовані проекти, ініціативи, заходи 

Жовтень-листопад 2020 р. Проєкт «Розробка моделі державних комунікацій Вінницької ОДА: регіональний вимір» реалізується спільно з Донецьким національним університетом імені Василя Стуса за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації. Проєкт націлений на розробку моделі державних комунікацій Вінницької ОДА, з урахуванням її ресурсів та можливостей, на регіональному рівні.
Вересень-листопад 2020 року Проєкт IV Всеукраїнська школа публічної політики та адміністрування («ВІДКРИЙ СЕБЕ!»). Мета проєкту - просування території та зміцнення її позитивного іміджу ОТГ Вінницької області через вироблення промо-роликів.
Грудень 2019. Проєкт «ІІІ Всеукраїнська школи публічної політики та адміністрування» - тренінгова програма для представників структурних підрозділів облдержадміністрації за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації. За результатами серії тренінгів учасники покращили професійні управлінські компетентності. Представники структурних підрозділів ОДА брали участь у кейсах, майстер-класах, дискусіях, а також ознайомилися з практиками від кращих експертів ДонНУ імені Василя Стуса та громадського сектору.
Червень–серпень 2019. Проект «Особливості комунікації з мешканцями тимчасово окупованих територій (оцінка та пошук нових моделей)» реалізовано спільно з Інститутом соціальних досліджень та політичного аналізу на замовлення Міністерства з питань окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб. Досліджено особливості комунікації держави з мешканцями тимчасово окупованих територій.
Квітень-серпень 2019. Проект «Медіа-аудит «Специфіка інформаційної присутності Вінницької обласної державної адміністрації у регіональному медіасередовищі: стан і перспективи вдосконалення інформаційної політики» реалізовано спільно з Донецьким національним університетом імені Василя Стуса за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації в межах проведення конкурсу грантів за «Регіональною програмою сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2016 – 2018 роки». Проведено дослідження специфіки інформаційної присутності Вінницької ОДА в національному та регіональному медіа-середовищі, надано пропозиції щодо коригування інформаційної політики Вінницької ОДА.
Вересень–грудень 2018. Проєкт «ІІ Всеукраїнська школа публічної політики та адміністрування» - тримісячна сертифікатна освітня програма для голів районних державних адміністрацій за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації в межах проведення конкурсу грантів за «Регіональною програмою сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2016 – 2018 роки». За результатами серії тренінгів учасники здобули професійні компетентності з побудови та управління іміджем публічної особи; стратегічних комунікацій; аналізу політики та економічних показників України, області, районів; мистецтва публічного виступу та підготовки публічних доповідей для різних цільових аудиторій; правового захисту публічної діяльності посадовця; соціальної мобілізації громад; управління персоналом у державних структурах, реалізації командостворюючих технік.
Червень–грудень 2018. Проєкт «Медіа-аудит «Специфіка інформаційної присутності Вінницької області та Вінницької обласної державної адміністрації в національному та регіональному медіа-середовищі: стан і перспективи вдосконалення інформаційної політики» реалізовано за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації в межах проведення конкурсу грантів за «Регіональною програмою сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2016 – 2018 роки». Проведено дослідження специфіки інформаційної присутності Вінницької області та Вінницької ОДА в національному та регіональному медіа-середовищі в період травня 2017 – квітня 2018 рр. та надано пропозиції щодо коригування інформаційної політики Вінницької ОДА.
Червень – грудень 2018. Проєкт «Оцінка експертно-аналітичної спроможності Вінницької області» реалізований за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації в межах проведення конкурсу грантів за «Регіональною програмою сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2016 – 2018 роки». Проведено дослідження експертно-аналітичного середовища Вінницької області та сформульовано рекомендації щодо підвищення рівня потенціалу експертів та аналітиків і перспектив їхнього залучення до вироблення управлінських рішень Вінницької ОДА.

 

Контакти: +38(066) 482-82-48, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.