Громадська організація "ДІА-ДІТИ"

 Повна назва ГО  Громадська організація "ДІА-ДІТИ"
 Скорочена назва ГО  ГО "ДІА-ДІТИ"
 Код ЄДРПОУ  42228639
 Дата реєстрації  12.06.2018
 Місце знаходження (фактична адреса)  м. Вінниця вул. Ілика 79
 Посилання на сайт, сторінку в соц.мережах    ГО "ДІА-ДІТИ"
   

Керівник організації

 

Казьміришена-Файденко

Олеся Станіславівна

 

 

 

Команда ГО "ДІА-ДІТИ"

 

Цілі

Захист прав та інтересів дітей і молоді, яким діагностовано цукровий діабет 1 типу (інсулінозалежний), забезпечення їх діа-потреб, турбота про повноцінне сьогодення та майбутнє солоденьких.

 

Напрями діяльності

Інформування суспільства про особливості життя та потреби дітей і молодих людей, яким діагностовано цукровий діабет 1 типу.

 

Реалізовані проекти, ініціативи, заходи 

Проблема дитячого цукрового діабету є дуже болючою і саме ми, батьки, знаємо про неї найбільше, адже:
♣ Щоденно бачимо реалії життя діа-дітей;
♣ Відчуваємо їх біль та страждання;
♣ Переживаємо їх успіхи та невдачі.
Насправді, жити з ЦД 1 типу (інсулінозалежним) в Україні занадто складно. Сім’ї,
які виховують солодких діток, буквально «виживають», перебуваючи у тенетах цього далеко не солодкого захворювання.
Саме біль батьків, безвихідь ситуації, яка склалась, неможливість забезпечити повноцінне сьогодення своїх дітей, їх діа-потеби, нестримне бажання надати дітям шанс на повноцінне майбутнє з діабетом, забезпечити їх сучасними засобами контролю та компенсації діабету, які мінімізують виникнення ускладнень, до яких неминуче призводить неконтрольований діабет, сприяло тому, що найініціативніші батьки Вінниці об’єднались і почали шукати вихід із критичної ситуації.
Заручившись підтримкою кваліфікованого юриста, журналістів, громадських діячів ми почали робити свої перші кроки:
• Офіційно зареєстрували громадську організацію
• Разом з дітьми провели під стінами міської ради акцію «Давайте знайомитись», на якій розповіли і показали проблеми, з якими живуть наші діти. Нас почули і побачили депутати міської ради, відбувся перший діалог з керівником департаменту охорони здоров’я.
• Далі відбулась зустріч з очільником Вінниці, на якій нам вдалось налагодити конструктивний діалог та подальшу співпрацю, пояснити і показати масштаб проблем дітей міста, які хворіють на інсулінозалежний цукровий діабет.
• В подальшому з міського б’юджету було виділено кошти на закупівлю необхідних витратних матеріалів для діа-дітей міста: тест-смужок, шприців, голок, ланцетів, витратних матеріалів до інсулінових помп, якими діти забезпечуються щомісячно.
• Завдяки співпраці з волонтерами було проведено масштабний захід «ДІА-ДІТИ», який відвідало багато небайдужих вінничан, депутатів, керівників різних підприємств міста, громадських діячів… Саме ці люди в подальшому стали нашою міцною опорою, завдяки їх потужній фінансовій підтримці вдалось забезпечити багатьох дітей інсуліновими помпами, безперервними моніторингами глюкози крові і, як результат – досягти якісної компенсації діабету у дітей.
• Ми маємо партнерів в інших країнах, тісно з ними співпрацюємо, обмінюємось досвідом, отримуємо необхідну допомогу, організовуємо спільні заходи, цікаві зустрічі, разом долаємо перешкоди, підкорюємо гірські вершини, показуємо, що діабет не перешкода, його не треба соромитись, з ним можна повноцінно жити.
• Ми підтримуємо зв’язки з батьками солодких дітей з інших міст, намагаємось спільно достукатись до керівників держави, пояснюємо біль та проблеми наших дітей, важливість забезпечення їх потреб щодо компенсації діабету на державному рівні. Поки цей діалог є малоефективним, але ми не втрачаємо надії на те, що нас почують, відгукнуться на біль наших дітей заради збереження здоров’я маленьких громадян України.
• Спільно з лікарями та людьми, які тривалий час живуть з діабетом та успішно його компенсують, ми організовуємо навчально-інформаційні семінари на них усі бажаючі можуть отримати необхідні знання та вміння.
• Завдяки потужній фінансовій підтримці влади міста та області ми щорічно реалізовуємо надважливі проекти: "Діабет - не перешкода", "Доступно про діабет", "Підтримка діа-молоді", "Діа-діти" та ін., які інформують суспільство про особливості захворювання на цукровий діабет 1 типу, про надання допомоги людям з діабетом у разі виникнення гіпоглікемії, про розвіювання глибоко вкоріненених у суспільстві міфів щодо діабету, які заважають правильному та адекватному сприйняттю оточуючими потреб людей, що живуть із такою недугою. Доступність такої інформації сприяє підвищенню рівня обізнаності з особливостями життя людей із цукровим діабетом 1 типу та розуміючому і толерантному ставленню до їх життєвоважливих потреб.
• Цьогоріч організовано вкрай важливу Відеошколу успішної компенсації цукрового діабету, яка є загальнодоступною і усі бажаючі можуть скористатись необхідною інформацією, розкритою у відео уроках, у зручний для себе час та навчитись розуміти і компенсувати діабет.
• Наша громадська організація є прикладом для інших міст України, ми ділимось своїм досвідом, допомагаємо і підтримуємо тих, хто цього потребує!

 

Контакти:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.