«VI-й Між Народний ВІННИЦіАнський фестиваль комедійного та пародійного кіно»

 

 

 

 

ФОРМА

подання пропозицій до банку даних суспільно значущих ініціатив інститутів громадянського суспільства області

 

Назва інституту громадянського суспільства Вінницький Клуб Веселих та Найкмітливіших (КВН)
Назва ініціативи «VI-й Між Народний ВІННИЦіАнський фестиваль комедійного та пародійного кіно».
Категорія, до якої належить ініціатива · культура
Суть ініціативи (викладається у текстовій формі) Створення позитивного і конструктивного сприйняття сучасного світу молоддю. Стимулювння створенню на загальнодержавних і регіональних телерадіокомпаніях програм з позитивним і оптимістичним змістом із залученням до світу мистецтва і творчого процесу молоді регіону та країни. Виявлення та пропаганда кращих зразків аматорської та професійної молодіжної творчості у жанрі комедійного і пародійного кіно, активізуючи розвиток волонтерського руху із залученням широкого загалу молоді до активної загальнокорисної діяльності і змістовного відпочинку, встановленню дружніх та творчих стосунків з молоддю інших регіонів України та світу. Створення Вінницькій області іміджу одного з культурних центрів країни, допомоги в розвитку районних і комунальних телерадіокомпаній області.
Коротка інформація щодо реалізованих/запланованих заходів в рамках виконання ініціативи (із зазначенням дати (орієнтовної дати), категорій учасників та ін.) Сприяння популяризації КВНівського руху в Вінницькій області; надання творчої, організаційної, соціальної та матеріальної підтримки команд; пошук талановитих, творчих виконавців і колективів; пропаганди творчості самобутніх молодіжних колективів;розвитку та реалізації творчого потенціалу команд; представництво і захист законних інтересів членів Клубу в державних органах та громадських організаціях.
Переваги реалізації ініціативи та результат (очікуваний результат) Створено позитивне та конструктивне сприйняття сучасного світу молоддю. Стимулювалось створення на загальнодержавних і регіональних телерадіокомпаніях програм з позитивним і оптимістичним змістом. Залучались до світу мистецтва і творчого процесу молоді регіону і країни. Проводилися виявлення та пропаганда кращих зразків аматорської та професійної молодіжної творчості у жанрі комедійного та пародійного кіно. Застосовувались усі можливості для розвитку волонтерського руху і залучення широкого загалу молоді до активної загальнокорисної діяльності і змістовного відпочинку. Встановлені дружні та творчі стосунки з молоддю інших регіонів України та світу. Вчинялись заходи для створення Вінницькій області іміджу одного з культурних центрів країни. Надавалась допомога в розвитку районних і комунальних телерадіокомпаній області.
 

Анонси подій

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації Валерія Коровія з питань протидії корупції та додержання законодавства з питань праці і зайнятості населення та захисту прав інвесторів
тел.: (0432) 61-45-26
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення

Архів новин

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2