«Третій Міжнародний фестиваль народних хорів імені Павла Муравського»

ФОРМА

подання пропозицій до банку даних суспільно значущих ініціатив інститутів громадянського суспільства області

 

Назва інституту громадянського суспільства Благодійна організація «Фонд імені Павла Муравського»
Назва ініціативи «Третій Міжнародний фестиваль народних хорів імені Павла Муравського»
Категорія, до якої належить ініціатива культура
Суть ініціативи (викладається у текстовій формі) Розвиток традиції хорового співу; поширення творчих засад хорової школи всесвітньо відомого диригента й педагога ХХ-ХХІ століть Павла Муравського; популяризація української хорової культури у світі; ознайомлення із взірцевими творами української та зарубіжної класичної музики XVI – XX ст., обробками народних пісень і творами сучасних композиторів; обмін творчими здобутками.
Коротка інформація щодо реалізованих/запланованих заходів в рамках виконання ініціативи (із зазначенням дати (орієнтовної дати), категорій учасників та ін.) Заплановано культурно-просвітницьку програму «Зачарована долина»; організовано відвідування музею-садиби П.І. Муравського.
Проведення майстер-класів з хоровими колективами - учасниками ІІІ Міжнародного фестивалю.
Переваги реалізації ініціативи та результат (очікуваний результат) Сприяння розвитку і примноженню традицій акапельного академічного і народного співу, відновленню та збереженню традицій української хорової культури, створенню можливостей для виявлення молодих талантів та обміну досвідом художніх колективів.
 

Анонси подій

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації Валерія Коровія з питань протидії корупції та додержання законодавства з питань праці і зайнятості населення та захисту прав інвесторів
тел.: (0432) 61-45-26
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення

Архів новин

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2