«Кожен шлях починається з розуміння»


ФОРМА

подання пропозицій до банку даних суспільно значущих ініціатив інститутів громадянського суспільства області

Назва інституту громадянського суспільства Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих мало захищених категорій молоді «Паросток».
Назва ініціативи «Кожен шлях починається з розуміння»
Категорія, до якої належить ініціатива Освіта та гендерна рівність, молодіжна політика
Суть ініціативи (викладається у текстовій формі) Створення сприятливого середовища для впровадження інклюзивного навчання шляхом формування толерантного ставлення дітей, батьків, вчителів та громади Вінниччини до дітей з особливими освітніми проблемами; засвоєння нормативно-правових та організаційних засад інклюзивної освіти; формування професійних компетенцій для реалізації командного підходу та співпраці в тріаді: батьки-педагоги-діти.
Коротка інформація щодо реалізованих/запланованих заходів в рамках виконання ініціативи (із зазначенням дати (орієнтовної дати), категорій учасників та ін.) Підготовлено та розповсюджено методичні матеріали «Діти з особливими освітніми проблемами. Батькам на допомогу» (1000 примірників), інформаційний буклет «Кожен шлях починається з розуміння» (1000 примірників); проведено 11 «кущових» практикумів на тему: «Соціальна інклюзія – рівність можливостей для всіх», охоплено 6 районів (Барський, Тиврівський, Іллінецький, Теплицький, Крижопільський, Тульчинський), 5 міст (Ладижин, Хмільник, Жмеринка, Вінниця, Козятин), 155 батьків, які виховують дітей з особливими потребами, 48 педагогів.
Орієнтовна дата проведення: червень 2012 року.
Переваги реалізації ініціативи та результат (очікуваний результат) Сприяння створенню сприятливого середовища для впровадження інклюзивного навчання шляхом формування толерантного ставлення до дітей, батьків, вчителів та громади Вінниччини до дітей з особливими освітніми проблемами.
 

Анонси подій

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації Валерія Коровія з питань протидії корупції та додержання законодавства з питань праці і зайнятості населення та захисту прав інвесторів
тел.: (0432) 61-45-26
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення

Архів новин

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2