«Європейський досвід залучення грантових коштів для розвитку громад»

ФОРМА
подання пропозицій до банку даних суспільно значущих ініціатив інститутів громадянського суспільства області

Назва інституту громадянського суспільства Вінницький обласний осередок Міжнародної громадської організації «Україна-Польща-Німеччина»
Назва ініціативи «Європейський досвід залучення грантових коштів для розвитку громад»
Категорія, до якої належить ініціатива Соціально-економічний розвиток
Суть ініціативи Проведення навчально-методичного виїзду представників обласної влади, громадських організацій та регіональних і місцевих ЗМІ, спрямованого на вивчення прогресивного досвіду Республіки Молдова та Румунії з пошуку та залучення грантового фінансування на вирішення місцевих проблем та забезпечення сталого розвитку територіальних громад.
Коротка інформація щодо реалізованих/запланованих заходів в рамках виконання ініціативи (із зазначенням дати (орієнтовної дати), категорій учасників та ін..) Навчально-методичний виїзд делегації представників влади, громадських організацій та засобів масової інформації Вінниччини до Республіки Молдова та Румунії. Проведення моніторингу засобів масової інформації Вінниччини та проведення конкурсу серед журналістів і лідерів громадських організацій - учасників навчально-методичного виїзду. Проведення підсумкової конференції на тему європейського досвіду боротьби з корупцією та його впровадження в Україні
Цільова аудиторія: Представники органів влади, громадських організацій та засобів масової інформації Вінницької області. (100 чоловік)
Орієнтовна дата проведення: червень-вересень 2013 року.
Переваги реалізації ініціативи та результат (очікуваний результат) Набуття досвіду розвинутих європейських країн та адаптація його до українських умов та прискорене і ефективне використання набутих навичок. Налагодження ефективної співпраці між владою, громадськістю та ЗМІ у вивченні досвіду та подальшому використанні з метою активізації діяльності, спрямованої на залучення грантових коштів на вирішення місцевих проблем; забезпечення збалансованого розвитку територіальних громад за допомогою механізмів грантового фінансування.
 

Анонси подій

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації Валерія Коровія з питань протидії корупції та додержання законодавства з питань праці і зайнятості населення та захисту прав інвесторів
тел.: (0432) 61-45-26
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення

Архів новин

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2